Beypazarı’nda Bazı okullara e-Twinning Kalite Ödülleri verildi.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
07 Aralık 2022 - Çarşamba 13:51
 
Beypazarı’nda Bazı okullara e-Twinning Kalite Ödülleri verildi.
-2020-2021 eğitim-öğretim yılında yaptıkları özgün çalışmalarla fark yaratan öğretmen ve okullar e-Twinning Kalite etiketi ve kalite okul levhaları ile ödüllendirildi.
BİLİM-EĞİTİM Haberi
Beypazarı’nda Bazı okullara e-Twinning Kalite Ödülleri verildi.

BEYPAZARI (YT)- 2020-2021 eğitim-öğretim yılında yaptıkları özgün çalışmalarla fark yaratan öğretmen ve okullar e-Twinning Kalite etiketi ve kalite okul levhaları ile ödüllendirildi.

Kaymakamlık büyük toplantı salonunda düzenlenen toplantıya okul müdürleri katılırken, törende okul müdürlerine ödülleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Yılmaz ve şube müdürleri tarafından verildi.

Bu kapsamda ödül alan okulların isimleri şöyle: Nurettin Karaoguz Vakfı Anadolu Lisesi, Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Beypazarı Ortaokulu, Şehit Mehmet Çiftci İmam Hatip Ortaokulu Ulusal Kalite Levhası ile ödüllendirilirken, okullara bu başarıyı kazandıran öğretmenler de Ulusal Kalite Etiketi aldı.

Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Yılmaz, ilçelerine ve okullarına bu başarıyı kazandıran Okul ve öğretmenleri tebrik ettiğini söyledi.

Önümüzdeki süreçte de bu başarının artarak devam edeceğine değinen İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz, ifadelere yer verdi:

“Kendilerinin, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm birimleriyle okullarda yürütülen her türlü ulusal ve uluslararası proje faaliyetlerine istisnasız destek veriyoruz. Eğitimin her kademesinde yapılan çalışmaları, yakından takip ederek destekliyoruz.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beypazarı’nda, Bazı, okullara, e-Twinning, Kalite, Ödülleri, verildi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı