Yeni belediye hizmet binasında çalışmalar tam gaz ilerliyor.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
15 Mart 2021 - Pazartesi 20:59 Bu haber 8208 kez okundu
 
Yeni belediye hizmet binasında çalışmalar tam gaz ilerliyor.
Beypazarı belediyesi ilçeye yeni bir belediye binası yaptırılmasında son aşamaya gelindiğini bildirdi.
İLÇELER Haberi
Yeni belediye hizmet binasında çalışmalar tam gaz ilerliyor.

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı belediyesi ilçeye yeni bir belediye binası yapılmasında son aşamaya gelindiğini bildirdi.

Belediyeden yapılan açıklamada, Belediye binası; ilçenin Kurtuluş mahallesinde yapımı süren bodrum katlarıyla 7 katlı ve toplamda 10 bin 500 metrekarelik kullanım alanı ile belediyenin tüm birimlerini bünyesinde toplayacak.

Belediye başkanlık sarayının yapım çalışmalarını çok yakından takip eden Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Nisan ayı başında bu binaya taşınmaya planlandıklarını söyledi.

Binanın tamamlandığında, çok muhteşem bir belediye başkanlık sarayının olacağını, belediyenin de artık değişik yerlerden hizmet vermesi değil, tek noktadan hizmet vermesini sağlamaya çalıştıklarını belirten Belediye başkanı Kaplan, “Bu bina Belediyenin tüm birimlerini bünyesinde toplayacak. Belediyede işi olan bir vatandaş belediyeye geldiğinde, binadan çıkmadan işini bitirerek ayrılacak. Tüm çalışmalarımız insan odaklı ve Beypazarı Odaklı olmaktadır. Binamız tamamlandığında Beypazarı ilçesine yakışan bir Belediye başkanlık sarayı olacaktır.”

Belediye Başkanı Kaplan, bu çalışmaların hepsinin vatandaşlara ilçe halkına daha hızlı daha iyi bir hizmet verebilmek adına yapılan çalışmalar olduğunu aktardı.

 

Kaynak: (YT) - Yaşar TONBAK Editör:
Etiketler: Yeni, belediye, hizmet, binasında, çalışmalar, tam, gaz, ilerliyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı