Başkentte evinde pandemiden sıkılan Beypazarı’na akın etti.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
06 Mart 2021 - Cumartesi 15:30
 
Başkentte evinde pandemiden sıkılan Beypazarı’na akın etti.
-Pandami dolayısıyla aylar sonra kontrollü olarak ilk defa bu gün sokağa çıkan vatandaşlar, başkentin Beypazarı ilçesine akın etti.
TURİZM Haberi
Başkentte evinde pandemiden sıkılan Beypazarı’na akın etti.

BEYPAZARI (YT)-Pandami dolayısıyla aylar sonra kontrollü olarak ilk defa bu gün sokağa çıkan vatandaşlar, başkentin Beypazarı ilçesine akın etti.

Hafta sonları uygulanan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi.  Kontrollü normalleşme ile uzun bir aradan sonra cumartesi günü(bu gün) yeniden sokağa çıkıldı.

Risk haritasına göre yüksek ve çok yüksek riskli iller bugün, düşük riskli ve orta riskli iller ise hem hem bugün hem de yarın 05.00-21.00 saatleri arasında sokağa çıkabilecek.

Orta riskli kategorideki Ankara'da ise hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması cumartesi ve pazar günü kalktı. Türkiye genelinde sürdürülen 21.00 ile 05.00 saatleri arasındaki sokağa çıkma sınırlaması ise devam edecek.

Başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı, aylar sonra sokağa çıkma kısıtlamasının son ermesinin ardından sokaklar insana doldu.

Esnaf durumdan memnun:

Sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesi vatandaşları ve de esnafları memnun ederken, işletmeler salonlarına müşteri alırken, hes kodu sorgulamasında bulunuyor.

Ankara’dan geldik:

Mahir Yılmaz, aylar sonra hafta sonu ilk kez sokağa çıktıklarını ve bunu da Beypazarı İlçesini gezerek değerlendirmeye çalıştıklarını söyledi.

 

Kaynak: (YT) - Yaşar TONBAK Editör:
Etiketler: Başkentte, evinde, pandemiden, sıkılan, Beypazarı’na, akın, etti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı