Şefkat eli, Şefkatli bir şekilde uzanıyor:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
15 Mart 2021 - Pazartesi 21:08 Bu haber 7151 kez okundu
 
Şefkat eli, Şefkatli bir şekilde uzanıyor:
-Beypazarı belediyesi, yaşlı ve kimsesizlere hizmet vermek üzere oluşturulan "Şefkat eli" sayesinde, yaşlı ve kimsesizlerin bakımlarının yapıldığını bildirdi.
YAŞAM Haberi
Şefkat eli, Şefkatli bir şekilde uzanıyor:

BEYPAZARI (YT) -Beypazarı belediyesi, yaşlı ve kimsesizlere hizmet vermek üzere oluşturulan "Şefkat eli" sayesinde, yaşlı ve kimsesizlerin bakımlarının yapıldığını bildirdi.

Yapılan açıklamada, Beypazarı belediyesi Sosyal Yardım işleri müdürlüğünün, hayata geçirdiği “Şefkat eli” sayesinde yaşlı bakıma muhtaç aile ve yada kimsesizlere hizmet vermeyi sürdürdüğünü belirtti.

Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü; Şefkat elinin vatandaşlara hizmet etmede öncü olduğunu, bu anlamda ihtiyaçlarını kendi başlarına karşılayamayan vatandaşların evde bakım hizmetleri ile ev temizliği, kişisel bakımları ile sosyal yardımlarla tüm ihtiyaçlarına cevap verildiğini aktardı.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan'da, yaptığı açıklamasında, yaşlısına, atasına, ecdadına bakmayan bir ecdadın evlatları de olmadıklarını ve Ananevi gelenek ve göreneklere bağlı bir millet olduklarını söyledi.

Şefkat Eli' ekibinin gerçekten güzel işler başardığına değinen belediye başkanı Tuncer Kaplan, şunları kaydetti:

"Yaşlımız, kimsesiz insanlarımız giderek artıyor. Biz bunlara bakıyoruz, hatta kişisel bakımları yapılıyor. Bu insanlar bizlere duacı oluyorlar. Atamıza, ecdadımıza sahip çıkmayacağız da kime sahip çıkacağız. Bu çalışmalarımızla gelecek nesillere de örnek olduğumuzu düşünüyorum".

 

Kaynak: (YT) - Yaşar TONBAK Editör:
Etiketler: Şefkat, eli,, Şefkatli, bir, şekilde, uzanıyor:,
Yorumlar
Haber Yazılımı