İlçe Kaymakamlığı Salgın dolayısıyla bir basın bildirisi yayımladı:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
20 Nisan 2021 - Salı 12:47
 
İlçe Kaymakamlığı Salgın dolayısıyla bir basın bildirisi yayımladı:
-Başkentin Beypazarı ilçesinde Koronaviriüs (Covid-19) salgınının giderek yükselmesiyle birlikte ilçe kaymakamlığı yazlı bir bildiri yayımladı.
SAĞLIK Haberi
İlçe Kaymakamlığı Salgın dolayısıyla bir basın bildirisi yayımladı:

BEYPAZARI(YT)- Başkentin Beypazarı ilçesinde Koronaviriüs (Covid-19) salgınının giderek yükselmesiyle birlikte ilçe kaymakamlığı yazlı bir bildiri yayımladı.

Beypazarı Kaymakamlığının basın bildirisi aynen şöyle:

“Kıymetli Beypazarı halkı; Koronaviriüs (Cocid-19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla Beypazarı’nda 23-24-25 Nisan 2021 günlerinde Yoğunlaştırılmış Dinamik denetim Faaliyetinde bulunulacaktır.

İlçede muhtelif noktalarda gerçekleştirilecek olan Yoğunlaştırılmış Dinamik Denetim Faaliyetlerinde toplam 25 ekip ve 100 personel görev alacak.

Denetimler, Kısmi Kapanma Tedbirlerinde belirtilen hususlara dikkat edilerek, yapılacak olup, özellikle İçişleri Bakanlığı İller İdaresi genel Müdürlüğünün yayımladığı “Sokağa Çıkma yasağından Muaf Tutulacak İş yerleri/ kişileri ve seyahatte zorunlu hal sayılacak şartlar kapsamında bulunmayan kişiler”, denetim faaliyetleri esnasında üzerinde durulacak hususlardan birisidir.

Tüm halkımızın Koronavirüs(Kovid-19) kısıtlamalarına uyması ve zorunlu olmadıkça evden çıkılmaması toplum sağlığının ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutma açısından önem arz etmektedir.

Dünyanın ve Ülkemizin, küresel bir tehdit haline gelen Koronavirüs salgınından bir an önce kurtulmasını temenni ediyor ve sağlıklı günler diliyorum.” Bilal Bozdemir, Beypazarı Kaymakamı:

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlçe, Kaymakamlığı, Salgın, dolayısıyla, bir, basın, bildirisi, yayımladı:,
Yorumlar
Haber Yazılımı