Başkent Muhtarlar Federasyonu Genel başkanından Ankara Valisine ziyaret:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
20 Nisan 2021 - Salı 14:12 Bu haber 690 kez okundu
 
Başkent Muhtarlar Federasyonu Genel başkanından Ankara Valisine ziyaret:
Yaptıkları kongrenin ardından resmi temalarına başlayan Ankara Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Muammer Köksal, Ankara valisi Vasif Şahin’i ziyaret etti.
GENEL Haberi
Başkent Muhtarlar Federasyonu Genel başkanından Ankara Valisine ziyaret:

ANKARA (YT)- Yaptıkları kongrenin ardından resmi temalarına başlayan Ankara Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Muammer Köksal, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ankara valisi Vasif Şahin’i ziyaret etti.

Başkent Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı, Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Köksal, Ankara valisi Sayın Vasif Şahin’i ziyaret ederek, ilçeler ve muhtarların sorunlarını sayın valiye aktardıklarını söyledi.

Kongrenin ardından başkentimiz Ankara’da bulunan tüm daire amirlerine müdürlerine ziyarette bulunacaklarını belirten Ankara Muhtarlar federasyonu genel başkanı Muammer Köksal, “ziyaretlerimizin bir ayağı olan Sayın Ankara valimizi, makamlarında ziyaret ettim. Başkentimizin tüm ilçeleri ve tüm muhtarların sorunları hakkında kendilerini bilgilendirdim” dedi.

Sayın Vali’nin kendilerini çok iyi dinlediğini ve verdiği bilgiler dolayısıyla kendilerine teşekkür ettiğini vurgulayan Köksal, “Bir Ankaralı olarak, başkentimiz gerçekten her şeye değer. Biz, muhtarlar federasyonu olarak Ankara’mız için çeşitli görüş ve önerilere çok sıcak bakıyoruz. Bu anlamda tüm muhtarlarımızı dinliyoruz. Herkesin derdi, Ankara ve ilçeleridir. Dediğim gibi, federasyon olarak sayın valimizi bilgilendirdik. İlgi ve alakaları, samimiyeti dolayısıyla sayın valimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Başkent, Muhtarlar, Federasyonu, Genel, başkanından, Ankara, Valisine, ziyaret:,
Yorumlar
Haber Yazılımı