DP Beypazarı İlçe Başkanı Enver Atak, yaptıkları Kongrenin ardından Genel başkana ziyarette bulundu:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
16 Nisan 2021 - Cuma 12:22
 
DP Beypazarı İlçe Başkanı Enver Atak, yaptıkları Kongrenin ardından Genel başkana ziyarette bulundu:
-DP Beypazarı İlçe başkanlığının kongresinin ardından İlçe Başkanı Enver Atak, Genel başkanları Gültekin Uysal’ı Parti genel merkezinde ziyaret etti.
SİYASET Haberi
DP Beypazarı İlçe Başkanı Enver Atak, yaptıkları Kongrenin ardından Genel başkana ziyarette bulundu:

BEYPAZARI (YT)-DP Beypazarı İlçe başkanlığının kongresinin ardından İlçe Başkanı Enver Atak, Genel başkanları Gültekin Uysal’ı Parti genel merkezinde ziyaret etti.

DP Beypazarı İlçe Başkanı Enver Atak, yaptığı açıklamasında, Genel başkanları Sayın Gültekin Uysal’a Parti Genel merkezinde İl başkanı Selami Genel ile birlikte, yönetim kurulu üyeleriyle  ziyarette bulunduğunu söyledi.

İlçe Kongrelerinin ardından siyasi görüşmelerde bulunmak ve fikirlerini almak ve aktarmak üzere Genel başkanları Gültekin Uysal’ı DP Genel merkezinde ziyaret ettiğini belirten DP Beypazarı İlçe Başkanı Enver Atak, “Kongremizin ardından ilk olarak Genel merkez ziyaretinde bulunduk. İl Başkanımız Selami Genel beyle birlikte Sayın Genel Başkanımız, bizleri genel merkezde kabul ettiler.” dedi.

Sayın Genel başkanlarının İlçe Kongresine Telefonla katıldığını vurgulayan DP İlçe Başkanı Enver Atak, “Bizlere kongremizin hayırlı olması dileğinde bulunmuşlardı. Bizde sayın genel başkanımızı ziyaretimizde bize olan güvenlerini boşa çıkarmayacağımızı bizzat ilettik. Sayın İl başkanımız Selami Genel'de bu kongrede bizi yalnız bırakmadılar. Bir zaman Demokrat Partinin, Adalet partisinin Kalesi konumunda olan Beypazarı İlçesinde yeniden DP’yi eskiden olduğu gibi birinci parti yapmanın çabasında olacağız. Bu anlamda Parti çalışmalarına, pandemi kuralları çerçevesinde ağırlık veriyoruz. Genel başkanımız Gültekin Uysal Bey, her zaman arkamızda ve il başkanım Sayın Selami Genel’de, ciddi anlamda bize destek sağlıyor. Allah hepsinden razı olsun. DP’yi ve bir zamanların Kıratını, Beypazarı’nda şahlandıracağız.”

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: DP, Beypazarı, İlçe, Başkanı, Enver, Atak,, yaptıkları, Kongrenin, ardından, Genel, başkana, ziyarette, bulundu:,
Yorumlar
Haber Yazılımı