TUNCER KAPLAN İLK 10’DA YER ALDI
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
30 Nisan 2021 - Cuma 07:00 Bu haber 522 kez okundu
 
TUNCER KAPLAN İLK 10’DA YER ALDI
Geçtiğimiz sene Ağustos ve Aralık aylarında yapılan farklı anketlerde de başarılı belediye başkanları arasında ilk 10 içerisinde yer alarak başarısını ve istikrarını sürdürüyor.
SİYASET Haberi
TUNCER KAPLAN İLK 10’DA YER ALDI

Muhalif kimliğiyle tanınan araştırmacı yazar Hakan Bayrakçı’ya ait SONAR Araştırma Şirketi tarafından 1 Şubat-15 Nisan tarihleri arasında, 20 Büyükşehirin 8'inde yüz yüze, 12'sinde ise telefon yöntemiyle gerçekleştirdiği tüm İllerin ve ayrıca İstanbul, Ankara ve İzmir’in İlçe Belediye Başkanlarının da değerlendirildiği ankette ‘Koronavirüs ile mücadelede ilçe belediye başkanınız başarılı mıdır?’ sorusuna verilen yanıtlarda Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan Ankara genelindeki 25 Belediye Başkanı arasında 63.7 oran ile 8. Sırada yer aldı.

“Genel Hizmet ve Projeler İlçe Belediye Başkanları Başarı Oranları’ anketinde” İlçe Belediye Başkanınızın genel hizmetleri ve projeleri başarılı mıdır?’ sorusuna verilen yanıtlarda ise Ankara genelindeki 25 Belediye Başkanı arasında 55.7 oran ile 10. Sırada yer alarak her iki ankette de ilk 10 içerisinde yer aldı.

Tuncer Kaplan, geçtiğimiz sene Ağustos ve Aralık aylarında yapılan farklı anketlerde de başarılı belediye başkanları arasında ilk 10 içerisinde yer alarak başarısını ve istikrarını sürdürüyor.

Türkiye geneli anket sonuçlarına bakıldığında Cumhuriyet Halk Partisi, Adalet ve Kalkınma Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkanları arasında kıyasıya bir rekabet olduğu göze çarpıyor. Beypazarı Belediyesi, ilçe nüfusu ve belediye imkanlarına göre Ankara’daki ilçe belediyeleri ile kıyaslandığında olumlu bir şekilde dikkat çekmeyi sürdürüyor.

KORONAVİRÜS İLE MÜCADELESİ TAKDİR GÖRDÜ

Gerek esnafa gerekse vatandaşa yönelik sağladığı destekler ve ilçe genelinde uyguladığı sıkı dezenfekte çalışmalarıyla Covid-19 ile mücadele sürecinde örnek çalışmalara imza atan Kaplan, şu ifadeler yer verdi:

‘’Projelerle, yaptığımız yatırımlar ve eserlerimizle Beypazarı’mızı ileriye taşıyoruz. İçerisinde bulunduğumuz pandemi süreci hızımızı kesmedi.  Beypazarı Belediyesi olarak halkımız için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Çalışmalarımızı takdir eden bizleri yakından takip eden tüm Beypazarlılara desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum, Beypazarı’mız için canla başla çalışmaya hız kesmeden devam edeceğiz.’’ 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TUNCER, KAPLAN, İLK, 10’DA, YER, ALDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı