Beypazarı'nda Güvenlik önlemleri artırıldı.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
29 Nisan 2021 - Perşembe 09:17 Bu haber 694 kez okundu
 
Beypazarı'nda Güvenlik önlemleri artırıldı.
Bu gün akşam saat 19.00 da başlayacak olan ve 17 gün sürecek olan Sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde ilçe merkezinde hareketlilik yaşanmaya başladı.
GENEL Haberi
Beypazarı'nda Güvenlik önlemleri artırıldı.

BEYPAZARI  (YT)- Bu gün akşam saat 19.00 da başlayacak olan ve 17 gün sürecek olan Sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde ilçe merkezinde hareketlilik yaşanmaya başladı.

Sakağa çıkma kısıtlaması öncesinde vatandaş, kısıtlamanın başlayacağı saatler içerisinde çeşitli alışverişlerde bulunmak üzere, pazarlara ve iş yerlerine akın etti.

İlçe Kaymakamı Bilal Bozdemir, kısıtlama öncesinde hareketlilik yaşanabileceğini ve Güvenlik birimlerinin tüm önlemleri aldığını söyledi.

Emniyet müdürlüğü, Sokağa çıkma kısıtlaması(tam kapanma) dolayısıyla tüm güvenlik önlemlerini aldığını ve Polis ve Bekçilerin görev başında olacaklarını bildirdi.

Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, ilçede yaşanan yoğunluk dolayısıyla ekiplerin ve Trafik amirliği ekiplerinin, trafiğin sıkışabileceği noktalardaki önlemlerini artırdıklarını ve denetimler ile kontrollerin seyir halinde sürekli yapılacağını aktardı.

Mezarlık yolunda önlemler alındı:

Emniyet Müdürlüğü ekipleri, öğle namazı ve İkinci namazı arasın ve sonrasında mezarlık ziyareti dolayısıyla, mezarlık yolunda yoğunluk yaşanabileceği için bu güzergâh üzerinde denetimlerini sürdürecek.

Bu arada, sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde, ilçe merkezine yoğun bir şekilde insan girişinin yaşandığı gözlemlenirken, İlçe Sağlık müdürlüğünden de uyarı geldi:

Aile içi ziyaretlerden uzak durun:

İlçe Sağlık müdürlüğü kısıtlama süresi içinde vatandaşların alınan önlem ve kurallara mutlaka uymaları gerektiğini hatırlattı.

İlçe Sağlık müdürlüğü, Ramazan ayı dolaysıyla, “ben anama babama gidivereyim, orada iftar açarız, ben çocuğumun, yada kızımın yanına gidivereyim” gibi, ziyaretlerden kaçınılmasını isterken, olası böylesi durumlarda vakaların artış gösterebileceği uyarısında bulundu.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Beypazarı'nda, Güvenlik, önlemleri, artırıldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı