MHP İlçe başkanlığı maden şehitlerine mevlidi şerif okuttu:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
04 Aralık 2022 - Pazar 14:03
 
MHP İlçe başkanlığı maden şehitlerine mevlidi şerif okuttu:
-MHP Beypazarı İlçe Başkanlığı, son zamanlarda Bartın-Amasra ilçesinde meydana gelen maden kazasında ve bu güne kadar maden kazalarında hayatlarını kaybeden madenciler için mevlidi şerif kıraat olundu.
SİYASET Haberi
MHP İlçe başkanlığı maden şehitlerine mevlidi şerif okuttu:

BEYPAZARI  (YT)- MHP Beypazarı İlçe Başkanlığı, son zamanlarda Bartın-Amasra ilçesinde meydana gelen maden kazasında ve bu güne kadar maden kazalarında hayatlarını kaybeden madenciler için mevlidi şerif kıraat olundu.

MHP İlçe Başkanı Erdoğan, Orhan yaptığı açıklama ile 4 Aralık Dünya Madenciler gününü kutlarken, tüm maden şehitlerine de Allahtan rahmet dilediklerini söyledi.

Maden şehitlerine mevlidi şerif okundu:

MHP İlçe Başkanlığı tarafından, İlçenin en büyük camilerinden olan Fatih caminde bu gün öğle namazı öncesinde, tüm maden şehirleri için mevlidi şerif okutuldu.

MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan’ın kendisinin de katıldığı mevlidi şerif kıratı, sonrasında mevlidi şerife katılan tüm Beypazarı halkına teşekkürlerini sunduğunu bildirirken şunları aktardı:

“Tüm maden şehitlerimizin ve tüm şehitlerimizin mekanları cennet olsun” ifadesinde bulundu.

MHP Beypazarı İlçe başkanlığı maden şehitlerine mevlidi şerif okuttu: - Birlik Haber Ajansı-BHA (birlikhaberajansi.com.tr)

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, İlçe, başkanlığı, maden, şehitlerine, mevlidi, şerif, okuttu:,
Yorumlar
Haber Yazılımı