Kaymakamlık bayramlaşmasının Bayramın birinci günü yapılacağını duyurdu:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
20 Nisan 2023 - Perşembe 09:38
 
Kaymakamlık bayramlaşmasının Bayramın birinci günü yapılacağını duyurdu:
-Beypazarı kaymakamlığı Ramazan bayramı dolayısıyla genel bayramlaşmanın bayramın birinci günü Halk evinde yapılacağını bildirdi.
KÜLTÜR SANAT Haberi
Kaymakamlık bayramlaşmasının Bayramın birinci günü yapılacağını duyurdu:

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı kaymakamlığı Ramazan bayramı dolayısıyla genel bayramlaşmanın bayramın birinci günü yapılacağını bildirdi.

Kaymakamlık makamından yapılan yazılı açıklama ile Ramazan bayramı bayramlaşmasının, Tüm resmi Kurum ve Kuruluşlar, Parti Temsilcileri, Dernek ve Odalar, Muhtarlar ve Halkın katılımıyla Bayramlaşma 21 Nisan 2023 Cuma günü saat 11.30 da Beypazarı halk Evinde yapılacak.

Ayrıca, yine bayramın birinci günü saat 11.00 de İlçe şehitliği ziyaret edilerek Din görevlileri Kuran tilavet edilecek.

Saat 12.30 da İlçe Jandarma Komutanlığı ve 12.45 te de Emniyet Müdürlüğü ziyaret edilirken, Ardından şehit ailesi ve Depremzede aile ayrı ayrı evlerinde ziyaret edilecek.

Kaymakam Oktay Erdoğan, yayımladığı yazılı mesajla, “tüm vatandaşlarımızın, mesai arkadaşlarının, bayramını kutladığını, sağlık ve huzur ve mutluluk dolu nice bayramlara kavuşmak dileğiyle, hayırlı bayramlar” dileğinde bulundu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakamlık, bayramlaşmasının, Bayramın, birinci, günü, yapılacağını, duyurdu:,
Yorumlar
Haber Yazılımı