Karaşar’lılar Derneğinden Yardımlar sürüyor.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
22 Mart 2021 - Pazartesi 14:21 Bu haber 7070 kez okundu
 
Karaşar’lılar Derneğinden Yardımlar sürüyor.
-Karaşarlılar Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği, yaklaşan Ramazan öncesinde, Ramazan yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını bildirdi.
GENEL Haberi
Karaşar’lılar Derneğinden Yardımlar sürüyor.

ANKARA (YT)-  Merkezi Ankara'da bulunan Karaşarlılar Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği, yaklaşan Ramazan öncesinde, gıda yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını bildirdi.

Merkezi Ankara’da bulunan Dernek Başkanı Mehmet Kaytanbıyık, yaptığı açıklamasında; Dernek üyelerinin kendilerine gönderdiği yardımları, tasnif ederek, ihtiyaç sahibi kimselere Ramazandan evvel ulaştırdıklarını söyledi.

Dernek Başkanı Mehmet Kaytanbıyık, Derneğe gönderilen gıda yardımları ve bakliyat türü ürünler, tasnif edilerek, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılırken, her yıl olduğu gibi Zekat ve Fitrelerin Dernekle paylaşılabileceğini duyurdu.

Dernek Başkanı Kaytanbıyık, şunları kaydetti:

“Karaşar ailesi olarak desteklerini esirgemeyen Hayırseverlere teşekkür ederim. Yaptıkları yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine Dernek aracılığıyla ulaştırdık. Bundan sonraki sürelerde de ulaştırmaya davam edeceğiz. Allah yaptıkları hayırları kabul etsin.”

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Karaşar’lılar, Derneğinden, Yardımlar, sürüyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı