İlçe Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ateş: “Sebze gönderimi durmuyor”
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
23 Nisan 2021 - Cuma 10:09 Bu haber 581 kez okundu
 
İlçe Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ateş: “Sebze gönderimi durmuyor”
-Beypazarı Ziraat Odası başkanı Mustafa Ateş, Beypazarı ilçesinde sebzeciliğin durmadığını ve sebze gönderiminin yapıldığını bildirdi.
TARIM Haberi
İlçe Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ateş: “Sebze gönderimi durmuyor”

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Ziraat Odası başkanı Mustafa Ateş, Beypazarı ilçesinde sebzeciliğin durmadığını ve sebze gönderiminin yapıldığını bildirdi.

Beypazarı Ziraat Odası başkanı Mustafa Ateş, Beypazarı ilçesinde sebzeciliğin ve tarımı her mevsimde yapıldığını ve pandemi dolayısıyla evlerinde klan vatandaşların yemeleri için Türkiye’nin dört bir yanında sebze gönderiminin yapıldığını söyledi.

İlçede sebzeciliğin ve tarımın 4 mevsim yapıldığını belirten Ziraat Odası başkanı Ateş, şunları kaydetti:

“Beypazarı, gerçekten verimli topraklara sahip bir ilçe. Bu anlamda, ilçede üretimi yapılan sebzelerden başta havuç olmak üzere Marul, ıspanak, turp, Pırasa, yer elması gibi sebzeler, pandemi kuralları çerçevesinde tarladan hasat edilerek, ambalajlanıp, yine evlerinden çıkamayan vatandaşların sofralarına taze taze ulaşması için İstanbul ve Ankara gibi büyük illere gönderiyoruz. Ramazan ayı dolayısıyla tarlada çalışanlarımız, sahur yemeğini yedikten sonra hemen yola çıkılıyor ve tarlada çalışma başlatılıyor.”

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: İlçe, Ziraat, Odası, Başkanı, Mustafa, Ateş:, “Sebze, gönderimi, durmuyor”,
Yorumlar
Haber Yazılımı