Emniyet Müdürü Yusuf Aydın: “Kask ve Modifiye araç denetimlerimiz sürecek”
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
02 Ekim 2023 - Pazartesi 11:44
 
Emniyet Müdürü Yusuf Aydın: “Kask ve Modifiye araç denetimlerimiz sürecek”
-Beypazarı Emniyet Müdürü Yusuf Aydın, ilçede bir süre öncesi kapsamlı bir şekilde denetim uygulaması başlattıklarını bildirdi.
ASAYİŞ Haberi
Emniyet Müdürü Yusuf Aydın: “Kask ve Modifiye araç denetimlerimiz sürecek”

BEYPAZARI  (YT)- Beypazarı Emniyet Müdürü Yusuf Aydın, ilçede bir süre öncesi kapsamlı bir şekilde denetim uygulaması başlattıklarını bildirdi.

Emniyet Müdürü Yusuf Aydın, ilçede düzenlenen bir toplantıda, yaptığı açıklamasında, İlçe genelinde Denetim uyguları başlattıklarını ve bunun motosiklet, Abartı Egzoz ve modifiye araçlar ile kask takmayanlar üzerinde olacağını ifade etti.

Çeşitli alanlarda ve trafik yoğunluğunun önemli olduğu nokta ve kavşaklarda denetim uygulamalarının sürdüğünü belirten Emniyet Müdürü Yusuf Aydın, “bundan sonrasında da denetimlerimiz ciddi anlamda sürecek. Okul bahçelerinde, Abartı egzoz ve kask üzerinde yoğunlaşacağız. Okul bahçelerinde kimsenin alkollü bir şey tüketmesine de asla müsaade etmeyeceğiz. Bu bahçeler eğitim yuvalarının bahçesidir, alkol tüketilecek yerler değildir.” dedi.

Emniyet Müdürü Aydın, Trafik ekipleriyle birlikte Asayiş ekiplerinin de katılımıyla, öğrenci servis araçları denetimlerinin de sürdüğünü kaydetti.

Emniyet Müdürü Yusuf Aydın: “Kask ve Modifiye araç denetimlerimiz sürecek” (beypazariajans.com)

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emniyet, Müdürü, Yusuf, Aydın:, “Kask, ve, Modifiye, araç, denetimlerimiz, sürecek”,
Yorumlar
Haber Yazılımı