Beypazarı Spor Kurban keserek, görevi devraldı:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
02 Ekim 2022 - Pazar 09:58
 
Beypazarı Spor Kurban keserek, görevi devraldı:
SPOR Haberi
Beypazarı Spor Kurban keserek, görevi devraldı:

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Belediyesi ve Gençlik spor ’un geçtiğimiz ayın 25’de yaptığı gitmesinin ardından yeni yönetim kurulu seçilmişti.

Beypazarı Belediyesi ve Gençlik Spor başkanlığına getirilen Mehmet Gökgöz, yeni yönetim olarak, sporun, spor olduğunu, sporun centilmenlik olduğunu, sporun kaynaştırıcı olduğunu göstereceklerini söyledi.

Şehir Stadında, maç öncesi yapılan kurban kesimiyle birlikte sporcularada başarı dilekleri sunan yeni başkan Gökgöz, “takımımızın her zaman arkasındayız. Takımımızı da layık olduğu yere taşıyacağız. Bu gün Süper amatördeyiz ama oyuncularıma güveniyorum, yarın hangi kategoride olacağını kimse kestiremez. Takımımızı yalnız bırakmayacağız. ”dedi.

Şehir stadında yıkımların başladığına değinen Kulüp başkanı Mehmet Gökgöz,  şunları kaydetti.
“Stadımız, tribünleriyle, soyunma odalarıyla, hakem odalarıyla ve diğer yönetici ve idareci odalarıyla birlikte yeniden inşa edilecek. Sahamız çim saha değil, sentetik saha olacak ve 2023 sezonuna yetişecek.”

Tarafta Grubundan tam destek geldi:

Taraftar Grup Lideri Ramazan Gevenoğlu, takımlarının gidişatının çok iyi olduğunu söyledi.

Gevenoğlu, “Taraftarlarıyla birlikte yeni, yönetimle beraber, deplesmanda maçlarını da takip edeceğiz. Biz, takımımızı desteklemek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Beypazarı, Spor, Kurban, keserek,, görevi, devraldı:,
Yorumlar
Haber Yazılımı