“Aile Okulu” Projesi hayata geçecek.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
01 Ekim 2022 - Cumartesi 09:00
 
“Aile Okulu” Projesi hayata geçecek.
-Cumhurbaşkanın eşleri Emine Erdoğan’ın himayelerinde gerçekleşecek “Aile Okulu” Projesi ve Beypazarı H.E.M müdürlüğü tarafından açılan kurslara katılan öğretmenler kursları tamamladı.
BİLİM-EĞİTİM Haberi
“Aile Okulu” Projesi hayata geçecek.

BEYPAZARI  (YT)-   Cumhurbaşkanın eşleri Emine Erdoğan’ın himayelerinde gerçekleşecek “Aile Okulu” Projesi ve Beypazarı H.E.M müdürlüğü tarafından açılan kurslara katılan öğretmenler kursları tamamladı.

Beypazarı H.E.M müdürü İdris Göbütoğlu, 15 öğretmenin konusunda Uzmanlar tarafından verilen Aile Okulu” projesi kursunu tamamladığını söyledi.

Önümüzdeki günlerde, Cumhurbaşkanının eşleri Emine Erdoğan, tarafından himaye edilen “Aile Okulu” Projesi kapsamında, okullarda veli toplantıları düzenlenecek.

Öğrenci velilerine yönelik sürdürülen çalışmalar kapsamında, açılacak kurslarda, bilinçli aile, bilinçli ebeveyn ve çocukların yetiştirilmesinin hedeflendiği kaydedildi.

H.E.M Müdürü İdris Göbütoğlu, 15 öğretmenin bu kapsamda eğitimler aldığını ve kendilerinin de artık eğitim verecek konumda bulunduklarını kaydetti.

H.E.M Müdürü Göbütoğlu, velilerin, istekleri doğrultusunda istenilen her okulda “Aile Okulu” Projesi kapsamında kurslar açılarak, velilerin eğitimlerinin sağlanmaya çalışılacağını bildirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Yılmaz, bu anlamda H.E.M Müdürlüğüne ziyarette bulunarak, H.E.M müdürü İdris Göbütoğlu'ndan, "Aile Okulu" projesi ve diğer devam eden yada açılacak kurslarla ilgili bilgi aldı

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: “Aile, Okulu”, Projesi, hayata, geçecek.,
Yorumlar
Haber Yazılımı