Beypazarı Kent Konseyi Engelliler ve Kadın hakları Komisyonu Başkanı Hamide Özalp: “Engellilerimiz için boş durmuyoruz"”
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
21 Mayıs 2023 - Pazar 14:13
 
Beypazarı Kent Konseyi Engelliler ve Kadın hakları Komisyonu Başkanı Hamide Özalp: “Engellilerimiz için boş durmuyoruz"”
-Beypazarı Kent Konseyi Engelliler ve Kadın hakları Komisyonu Başkanı Hamide Özalp, dur durak bilmeden çalıştıklarını bildirdi.
YAŞAM Haberi
Beypazarı Kent Konseyi Engelliler ve Kadın hakları Komisyonu Başkanı Hamide Özalp: “Engellilerimiz için boş durmuyoruz

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Kent Konseyi Engelliler ve Kadın hakları Komisyonu Başkanı Hamide Özalp, dur durak bilmeden çalıştıklarını bildirdi.

Kent Konseyi Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu olarak ilçede çok yönlü çalışmalarda bulunduklarını bu çalışmaların Çayırhan mahallesine kadar uzandığını söyledi.

Geçen yıl ve bu yıl içinde bulundukları ay itibariyle çok sayıda kişiye engelli aracı tekerlekli sandalye ulaştırdıklarını belirten Özalp, “ şimdide baba işsiz olan ve tarlaya çalışmaya giden bir babanın çocuğu Miraç Pazarcık, adlı 6 yaşındaki çocuğa, tekerlekli sandalye temin ettik. Annenin, çocuğun o sevinci, annenin duası bizi son derece mutlu etti. Gülümseyen yüzleri görmek çok ayrı bir güzel. Bu çocuğumuzun da yürüyen ayağı olabildiysek ne mutlu bize” dedi.

Özalp, geçim sıkıntısı çeken derdini kimseye anlatamayan böylesi engelli aileye ulaştıkları için çok mutlu olduklarını ve çalışmalarının sürdüğünü kaydetti:

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beypazarı, Kent, Konseyi, Engelliler, ve, Kadın, hakları, Komisyonu, Başkanı, Hamide, Özalp:, “Engellilerimiz, için, boş, durmuyoruz"”,
Yorumlar
Haber Yazılımı