Beypazarı Kent Konseyi Engelliler ve Kadın Haklar Komisyonu Başkanı Hamide Özalp:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 01:29 Bu haber 669 kez okundu
 
Beypazarı Kent Konseyi Engelliler ve Kadın Haklar Komisyonu Başkanı Hamide Özalp:
-Beypazarı Kent Konseyi Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu başkanı Hamide Özalp, engelliler günü dolayısıyla bir bildiri paylaştı.
YAŞAM Haberi
Beypazarı Kent Konseyi Engelliler ve Kadın Haklar Komisyonu Başkanı Hamide Özalp:

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Kent Konseyi Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu başkanı Hamide Özalp, engelliler günü dolayısıyla bir bildiri paylaştı.

Beypazarı kent Konseyi Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu başkanı Özalp, engelliler üzerinde Beypazarı ilçesinde çok geniş kapsamlı bir çalışmada bulunduklarını söyledi.

Hayatı Paylaşmak için engel olmadığını belirten Kent Konseyi Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu başkanı Özalp, şunları kaydetti:

"Birbirini seven insanlar arasındaki engel, tatlı bir tebessümden ibarettir. Hepimiz birer engelli adayıyız. Komisyon olarak yaptığımız çalışmalarla evinden hiç dışarı çıkamayan kardeşlerimiz bulduk ve onlara Akülü tekerlekli sandalye temin ettik ve bu kişilerin ilk defa, evinden dışarı çıktıklarına şahit olduk. Sevinçleri yüzlerinden okunuyordu. Hiç kimseye engelli gözüyle bakmayın. Birbirini seven insanlar arasındaki engel, tatlı bir tebessüm. Şu ana kadar 50 kişiye yakın kardeşimize akülü tekerlekli sandalye temin ettik. Onların dualarını alıyoruz. Bize bu konuda desteklerini esirgemeyen hayırseverlerimize de sonsuz teşekkürler.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beypazarı, Kent, Konseyi, Engelliler, ve, Kadın, Haklar, Komisyonu, Başkanı, Hamide, Özalp:, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı