Başkent Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Muammer Köksal:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 01:09 Bu haber 704 kez okundu
 
Başkent Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Muammer Köksal:
-Başkent Muhtarlar federasyonu Genel Başkanı ve Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Köksal, yayınladığı bildiri yazısıyla Ankara Büyükşehir belediye başkanı Mansur Yavaş’a teşekkür ettiğini bildirdi.
GENEL Haberi
Başkent Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Muammer Köksal:

BEYPAZARI (YT)- Başkent Muhtarlar federasyonu Genel Başkanı ve Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Köksal, yayınladığı bildiri yazısıyla Ankara Büyükşehir belediye başkanı Mansur Yavaş’a teşekkür ettiğini bildirdi.

Başkent Muhtarlar federasyonu Genel Başkanı Muammer Köksal, Ankara Büyükşehir Belediyesinin Ankara’nın Köylerine yangın amaçlı kullanılmak üzere 3 ton su kapasiteli, traktör kuyruk mili ile görev yapan su tanları gönderdiğini söyledi.

Şu ana kadar çok sayıda köye su tankının gönderildiğini belirten Başkent Muhtarlar federasyonu Genel Başkanı Köksal, “çok sayıda köye su tankları ulaştırıldı. Hatta köylerde tanlar denendi. Çok ciddi basınçla suya iyi tazyik veriyor. ”dedi.

Olası yangınlarda bu tankların, itfaiye ekipleri gelene kadar öncü söndürme önemli bir görevi yerine getireceğini vurgulayan Köksal, “ Federasyon olarak Tüm muhtar Derneklerimizle birlikte istişarelerde bulunuyoruz ve durum değerlendirmesi yapıyoruz. Sorunlarımızı belirledik ve Sayın Ankara Büyükşehir Belediye başkanı Mansur Yavaş, beye ilettik. Bu su tanklar da bunlardan birisiydi. Sayın Ankara Büyükşehir Belediye başkanımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkent, Muhtarlar, Federasyonu, Genel, Başkanı, Muammer, Köksal:,
Yorumlar
Haber Yazılımı