Beypazarı kaymakamına Hayırlı olsun ziyafetleri sürüyor.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
19 Ocak 2021 - Salı 15:09 Bu haber 7308 kez okundu
 
Beypazarı kaymakamına Hayırlı olsun ziyafetleri sürüyor.
-Beypazarı kaymakamlığına görevlendirilen Ankara Vali yardımcısı Bilal Bozdemir’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
İLÇELER Haberi
Beypazarı kaymakamına Hayırlı olsun ziyafetleri sürüyor.

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı kaymakamlığına görevlendirilen Ankara Vali yardımcısı Bilal Bozdemir’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Yeni Kaymakam Bilal Bozdemir’e bugün Beypazarı Bakkallar ve Bayiler Odası başkanı Ömer Koçer ile Beypazarı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ömer Ercan ve bazı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyarette bulundular.

Bakkallar ve Bayiler Odası başkanı Ömer Koçer, bakkal ve küçük marketlerin durumu hakkında Kaymakamı bilgilendirirken, küçük esnafın, büyük marketlerin arasında ezildiğini aktardı.

Beypazarı Şoförler ve Otomobilciler odası başkanı Ömer Ercan’da şoför esnafının durumu hakkında bilgilendirmede bulunurken, toplumun herkesi mi gibi, şoför esnafının da Korona’dan çok etkilendiğini aktardı.

Her iki başkanın kendisine verdiği bilgileri dikkatle dinleyen Kaymakam Özdemir, ülkenin pandemi sürecinde olmasına rağmen, vatandaşların sorunlarını dinlemeye çalıştıklarını ve oda başkanlarının da(sizlerin görüşlerinden) ilçe için istişarelerde bulunmanın önemine vurgu yaptı.

Kaymakam Bilal Bozdemir, Bakkallar ve Bayiler Odası başkanı Ömer Koçar ile Beypazarı Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı Ömer Ercan’ın kendilerine yaptığı hayırlı olsun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini sundu.

 

Kaynak: (YT) - Yaşar TONBAK Editör:
Etiketler: Beypazarı, kaymakamına, Hayırlı, olsun, ziyafetleri, sürüyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı