Müftülük tarafından şehidin kabri başında Kuran ve Yasin-i şerif okundu:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
17 Ocak 2021 - Pazar 21:39 Bu haber 147 kez okundu
 
Müftülük tarafından şehidin kabri başında Kuran ve Yasin-i şerif okundu:
-Şehit Özel harekât polis memuru için bugün mezarı başında ölüm yıldönümü dolayısıyla Kuran ve Yesin-i şerif okunarak ruhuna Fatihalar gönderildi.
YAŞAM Haberi
Müftülük tarafından şehidin kabri başında Kuran ve Yasin-i şerif okundu:

BEYPAZARI (YT)-Şehit Özel harekât polis memuru için bugün mezarı başında ölüm yıldönümü dolayısıyla Kuran ve Yesin-i şerif okunarak ruhuna Fatihalar gönderildi.

Beypazarı İlçesi şehitliğinde kabri bulunan özel Hareket polislerinden Mahmut Bilgin(23)için ölüm yıldönümü dolayısıyla kabri başında İlçe Müftülüğü din görevlileri tarafından Yasin-i şerif ve Kuran tilavet etmelerinin ve okunmasının ardından İlçe Müftüsü Mehmet Karakoyun tarafından da dua edilerek, başta şehit Polis memuru Mahmut Bilgin olmak üzere, tüm şehirlere Fatihalar gönderildi.

Şehitlikte okunan Kuran tilavetine İlçe Müftüsü Mehmet Karakoyun, önceki Emniyet müdürlerinden Mehmet Ali Yurtsever, şehidin babası emekli Polis memuru Yusuf Bilgin ve annesi ve ile Beypazarı Ülkü ocakları başkanı Fatih Atasever ile bazı polis memurları katıldı.

İlçe Müftüsü Mehmet Karakoyun, şehitlikte okunan Yasin-i şerif ve Kuran tilavetinin ardından yaptığı dua ile başta Şehit Mahmut Bilgin olmak üzere tüm şehitlere Fatihalar gönderildi.

Şehidin babası Yusuf Bilgin, şehit oğlunun 4. Ölüm yıldönümünde unutamayan sevenlerine, ilçe Müftülüğüne ve Ülkü Ocakları başkanlığına teşekkürlerini sundu.

Beypazarı Ülkü Ocakları başkanı Fatih Atasever, şehitleri unutmanın mümkün olmadığını ve unutmayacaklarını söylerken, (23) yaşında şehit düşen abileri Mahmut Bilgin’i ölüm yıldönümünde kabri başında andıklarını söyledi.

Kaynak: (YT) - Yaşar TONBAK Editör:
Etiketler: Müftülük, tarafından, şehidin, kabri, başında, Kuran, ve, Yasin-i, şerif, okundu:,
Yorumlar
Haber Yazılımı