Beypazarı İlçesinde, Kaymakam Başkanlığında (KADES) bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
09 Nisan 2021 - Cuma 15:08 Bu haber 1688 kez okundu
 
Beypazarı İlçesinde, Kaymakam Başkanlığında (KADES) bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
-Beypazarı İlçesinde Kaymakam başkanlığında toplantı salonunda (Kades) bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
GENEL Haberi
Beypazarı İlçesinde, Kaymakam Başkanlığında (KADES) bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı İlçesinde Kaymakam başkanlığında toplantı salonunda (Kades) bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Düzenlenen toplantıya, İlçe Kaymakamlığın vekalet eden Nallıhan kaymakamı Ergün Baysal, başkanlık ederken, belediye başkan yardımcısı Osman Karadede, Savcı Fatma Sinem, Hakim Cemil Doğanöz, Emniyet müdür yardımcısı Şaban Fıcıcı, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Haluk Muharrem Uzun, T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Beypazarı Sosyal Hizmet merkezi müdürü Halim Bozkurt ve müdür yardımcısı ile İlçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun, İlçe müdürlüğü müdürü Davut Karakaya, Toplum Destekli büro Amirliği ve kaymakamlık yazı işleri müdürü katıldı.

Düzenlenen toplantıda, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler müdürlüğü, (Kades) çalışması üzerinde bir sunumda bulunurken, Kades, nedir ne değildir, gibi konular üzerine, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele kapsamında sunumda bulunurken, Alo 183, yardım İste Butonu /724), Elektronik kelepçe üzerine, Elektronik kelepçenin önemi, tanıtımı ve konumu hakkında bilgiler verilirken   Türkiye’de 81 İlde Elektronik keleçcenin kullanılmaya başlandığı ve Beypazarı ilçesinde Elektronik kelepçeli kimsenin bulunmadığı, Kadın Konuk evleri hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

Kaymakam Ergün Baysal, bu anlamda eğitim faaliyetlerinin ve farkındalık faaliyetlerinin artırılmasının önemine vurgu yaptı.

Toplantıda, bazıları söz alarak, görüş ve önerilerini belirtmeleri, Hakim ve savcının da hukuki açıdan önemli bilgiler vermesiyle toplantı son buldu.

 

 

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Beypazarı, İlçesinde,, Kaymakam, Başkanlığında, (KADES), bilgilendirme, toplantısı, düzenlendi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı