Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, Modifiye araçlar üzerindeki denetimlerini artırdı.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
18 Eylül 2023 - Pazartesi 12:44
 
Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, Modifiye araçlar üzerindeki denetimlerini artırdı.
-Beypazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü Modifiye araçlar üzerindeki denetim ve uygulamaların arttığını bildirdi.
ASAYİŞ Haberi
Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, Modifiye araçlar üzerindeki denetimlerini artırdı.

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü Modifiye araçlar üzerindeki denetim ve uygulamaların arttığını bildirdi.

Beypazarı Emniyet Müdürlüğü Beypazarı İçesinde Modifiye araç ve abartı egzozlar üzerindeki denetimlerini artırarak sürdürüyor.

Emniyet Müdürlüğü bu güne kadar yapığı denetim ve uygulamalarda çarşı ve mahalle aralarında gezerken yüksek sesle müzik çalmaktan 61 araca, Modifiye ve abartı Egzozdan 80 araca, Trafik akışını ve güvenliğini tehlikeye düşürmekten 44 araca, cezai müeyyide uygulanırken, bunun yanında da son bir yıl içinde 385 araçta trafikten men edildi.

Emniyet Müdürü Yusuf Aydın, bazı denetim ve uygulamalara kendisinin de katıldığını söyledi.

İlçede insanların güvenliğini, sürücülerin güvenliğini tehlikeye düşürecek, sürücüyüm diyenlerin takipçisi olacaklarını Belirten Emniyet Müdürü Aydın, şunları kaydetti.

“Geceleyin özellikle aşırı gürültü ses çıkaran araçlar, motosikletler üzerindeki trafik denetim uygulamalarımız, artarak sürüyor. İlçe genelinde bu tür araçları gerek kameralar sayesinde, gerek ekiplerle takip ederek, Motorize Yunus Ekiplerinin de desteğiyle kısa süre içinde yakalıyoruz ve gereğini yapıyoruz. Beypazarı’nda kimseye, kimsenin huzuru ve güvenliğini bozmasına müsaade etmeyeceğiz.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beypazarı, Emniyet, Müdürlüğü,, Modifiye, araçlar, üzerindeki, denetimlerini, artırdı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı