Beypazarı Emniyet Müdürlüğü Güvenlik önlemlerini artırdı:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
10 Temmuz 2022 - Pazar 11:00 Bu haber 3139 kez okundu
 
Beypazarı Emniyet Müdürlüğü Güvenlik önlemlerini artırdı:
-Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı’nda , güvenlik önlemlerinin artırdığını bildirdi.
TURİZM Haberi
Beypazarı Emniyet Müdürlüğü Güvenlik önlemlerini artırdı:

BEYPAZARI (YT)-  Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı’nda , güvenlik önlemlerinin artırdığını bildirdi.

Emniyet Müdürlüğü, kurban bayramı tatilinin 9 güne çıkması dolayısıyla ve özellikle bu günden başlamak üzere ilçede yoğun bir ziyaretçi, turist artışının yaşanması dolayısıyla, bir dizi önlemler aldıklarını ve bayram süresince bu uygulamaların ışığında denetimler ve kontrollerin yapılacağı kaydedildi.

Beypazarı Emniyet Müdürü Metin Demirci, başkentin en fazla ziyaretçi alan Beypazarı İlçesinde Kurban bayramı süresinde ek güvenlik önlemlerinin alındığını ve hayata geçirdiklerini bildirdi.

Gerek trafik denetimleri, gerek asayiş uygulamaları, gerek Hanlarönü meydanındaki uygulamalarının ekipler tarafından aksatılmadan sürdürüleceğini belirten Emniyet Müdürü Demirci “Bayram tatilinde Beypazarı’na çeşitli yerlerden ziyaretçi akını olacağını biliyoruz. Bununda bu günden itibaren yoğunluk yaşanmaya başlamasının akabinde, ekiplerin gelen misafirlere yol gösterici ve yönlendirici olacağını ve araçlarını park edecek yerler konusunda da yardımcı olacaklar. Beypazarı’na gelen yerli ve yabancı turistlerin ilçede en güzel şekilde gezmelerini sağlamak ve ilçe asayiş düzeninin sağlanması adına da güvenlik güçleri iş başında olacak.”dedi.

Bu arada Emniyet Müdürü Demirci, Beypazarı'na gelen yerli ve yabancı halkında Kurban bayramlarını tebrik ederek, iyi geziler dileğinde bulundu.

İsmail Yalçın, bu bayram tatilinde Beypazarı İlçesini tercih ettiğini ve dün kurbanını kesmesinin akabinde akşam Beypazarı'na geldiğini söyledi.

Kendisinin eşiyle birlikte Kütahya'dan geldiğini, Beypazarı'nın kuruluşunun da Kütahya ile ilişkili olduğunu bildiklerini belirten Yalçın,"Beypazarı'nı Kütahya beylerinden Dinarhazer tarafından kurulduğu tarihte geçiyor. Bu yüzden Beypazarı gezisini önemsedim" dedi.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Beypazarı, Emniyet, Müdürlüğü, Güvenlik, önlemlerini, artırdı:,
Yorumlar
Haber Yazılımı