Almanya’dan Bisikletleriyle yola çıkan Karı koca Beypazarı’nda mola verdi:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
13 Temmuz 2022 - Çarşamba 11:33
 
Almanya’dan Bisikletleriyle yola çıkan Karı koca Beypazarı’nda mola verdi:
-Almanya’ dan yola çıkan Alman genç Karı koca, yolcuklarının 2.ayında Beypazarı’nda mola verdi.
TURİZM Haberi
Almanya’dan Bisikletleriyle yola çıkan Karı koca Beypazarı’nda mola verdi:

BEYPAZARI (YT )- Almanya’ dan yola çıkan Alman genç Karı koca, yolcuklarının 2.ayında Beypazarı’nda mola verdi.

Almanya’nın Münih şehrinden Bisikletleriyle yola çıkan üniversite mezunu olan Genç Karı koca, Luis-Gianna Gwinner, yolculuklarının 2.ci ayında Beypazarı’nda mola verdi.

Luis, eşiyle birlikte Almanya’nın Münih şehrinden yola çıktıklarını ve Viyana, Budapeşte; Sırbıstan, Bulgaristan, Belgrad üzerinden geçerek Türkiye’ye ulaştıklarını söyledi.

Geçtikleri ülkelerde de konakladıklarını belirten Luis “ tam 2 aydır yollardayız. Yolculuğumuz, takriben 3 bin km’yi biraz geçti. Ama çok iyiyiz. Türkiye’de de birçok il ve ilçe geçerek yolculuğumuzda Beypazarı’na ulaştık” dedi.

Hedeflerinin İran olduğuna değinen Luis, şunları kaydetti:

“Beypazarı ilçesi gezimiz, yani dinlenmemizin ardından yolculuğumuza Ankara yönüne doğru başlayacak. Oradan Tuz Gölüne gideceğiz. Tuz gölünü gezmemizin ardından Kapadokya’ya gideceğiz. Oraları da görmek arzusundayız. Ardından Ermenistan’a geçeceğiz ve Ermenistan gezimizin ardından rotamız İran’dır. Beypazarı’na ulaşmamızın ardından bize yardım ve desteklerini esirgemeyen Belediyede Kültür Müdürü Zafer Poyraz’a, Belediye gönüllü Turizm elçisi Bülent Erdemli’ye çok teşekkür ediyoruz. Bizimle yakından çok yakından ilgilendiler. Döndüğümüzde, bisikletiyle yola çıkacak olanlara mutlaka Beypazarı’nı önereceğiz."

Gianna, Beypazarı İlçesinde bir tesiste gözleme yapanları görünce, gözleme yapan bayanların yanına gelerek, kendi yiyeceği gözlemerileri açarak pişirmesinin akabinde eşiyle birlikte yediler.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Almanya’dan, Bisikletleriyle, yola, çıkan, Karı, koca, Beypazarı’nda, mola, verdi:,
Yorumlar
Haber Yazılımı