Belediye başkanı Tuncer Kaplan, şehit babası Alaettin Tiftik’i kabul etti.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
29 Haziran 2022 - Çarşamba 10:03
 
Belediye başkanı Tuncer Kaplan, şehit babası Alaettin Tiftik’i kabul etti.
-Beypazarı Belediye başkanı Tuncer Kaplan, halkı dinlemeye ve onlarla görüşmelerde bulunduğunu bildirdi.
YAŞAM Haberi
Belediye başkanı Tuncer Kaplan, şehit babası Alaettin Tiftik’i kabul etti.

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Belediye başkanı Tuncer Kaplan, halkı dinlemeye ve onlarla görüşmelerde bulunduğunu bildirdi.

Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, yeni belediye başkanlık binasının tamamlanmasının akabinde, yüzlerce hatta binlerce vatandaşı belediyede ağırladıklarını söyledi.

Kendilerine ziyarette gelenleri tek tek dinlediğini anlatan belediye başkanı Tuncer Kaplan, “bu günde 9 Haziran 2017 tarihinde İcra edilen Operasyon esnasında, terör örgütü tarafından düzenlenen silahlı saldırıda şehit düşen evladımız, askerimiz Jandarma Uzman Çavuş Sefa Tiftik’in, babası Alaettin Tiftik, ile bir araya geldik. Şehir babası ile çeşitli konularda istişarede bulunduk. Bize anlatacakları varmış ve onları dinledik. Şehitlerimiz, şehit anne ve babaları aileleri başımızın tacıdırlar. Onlar evlatlarını bu vatan uğruna, bu vatanın bölünmemesi için şehit verdiler. Mekanları cennet olsun.” dedi.

Şehit Babası Alaettin Tiftik, kendisini kabul eden Belediye başkanına teşekkür ederken, “sayın başkanımıza anlatacaklarım vardı onları anlattım. Benimle yakından ilgilendi ve bizlerden hiç bir zaman desteğini esirgemiyor. Çok teşekkür ediyorum. Allah Kolaylıklar versin” ifadesinde bulundu.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, şehit babası Alaettin Tiftik’i kabul etti. - Birlik Haber Ajansı (birlikhaberajansi.com.tr)

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Belediye, başkanı, Tuncer, Kaplan,, şehit, babası, Alaettin, Tiftik’i, kabul, etti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı