Kadına Yönelik Şiddetle mücadele toplantısı:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
28 Haziran 2022 - Salı 09:30
 
Kadına Yönelik Şiddetle mücadele toplantısı:
-Beypazarı İlçesinde, Aile ve Sosyal Hizmetler ilçe Müdürlüğü tarafından, “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme” toplantısı düzenlendi.
ASAYİŞ Haberi
Kadına Yönelik Şiddetle mücadele toplantısı:

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı İlçesinde, Aile ve Sosyal Hizmetler ilçe Müdürlüğü tarafından, “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme” toplantısı düzenlendi.

Kaymakamlık toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Kaymakam Refiki Esma Atasever, başkanlık ederken, Cumhuriyet Savcısı Fatma Sinem Eraslan, Belediye başkanı yardımcısı Osman Karadede, İlçe Milli Eğitim şube müdürü Selahattin Sütbaş, Merkez Karakol Amiri Burak Akkoca, Jandarma Komutanı Yzb. Haluk Muharrem Uzun, iilçe Müftülüğü yetkilisi, Aile ve Sosyal Hizmetler müdürü Bahar Yiğittekin ve ekibi katıldı.

Düzenlenen toplantıda, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme toplantısında, Beypazarı’nın durumu değerlendirilirken, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekiplerinin bu tür vakalarda, şiddete uğrayan bayanlara desteğini sürdürdüğü bildirilirken, genel durumlar hakkında ve meydana gelen vakalar konusunda bilgiler paylaşıldı. Bu anlamda, Resmi kurumlarında gereken hassasiyeti gösterdiği ve çeşitli konuların değerlendirmesiyle toplantı son buldu.

Kaymakam Refiki, Esma Atasever, toplantıya Katılan Belediye başkan yardımcısı Osman Karadede, Cumhuriyet Savcısı Fatma Sinem Eraslan'a ve diğerlerine teşekkür etti.

Kaymakamlık Küçük toplantı salonunda, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon izleme ve değerlendirme toplantısı düzenlendi. - Birlik Haber Ajansı (birlikhaberajansi.com.tr)

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Kadına, Yönelik, Şiddetle, mücadele, toplantısı:,
Yorumlar
Haber Yazılımı