MHP Beypazarı İlçe Başkanı Erdoğan Orhan:” Biz herkesi kucaklıyoruz”
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
10 Ocak 2023 - Salı 13:54
 
MHP Beypazarı İlçe Başkanı Erdoğan Orhan:” Biz herkesi kucaklıyoruz”
-MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, parti olarak ilçede çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini bildirdi.
SİYASET Haberi
MHP Beypazarı İlçe Başkanı Erdoğan Orhan:” Biz herkesi kucaklıyoruz”

BEYPAZARI (YT)- MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, parti olarak ilçede çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini bildirdi.

MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, yapılan değerlendirme toplantılarının ardından çalışmalara daha da ağırlık vererek sürdürdüklerini söyledi.

İlçe genelinde yoğun bir tempo içinde çalışmalarda bulunduklarına değinen MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, “MHP olarak insanları, halkı kucaklamayı sürdürüyoruz. Ziyaret ettiğimiz her yerden olumlu sonuçlar alıyoruz. Gerek sivil toplum kuruluşu temsilcileri, gerek mahalle muhtarlıkları, kendilerine yaptığımız ziyaretlerden ziyadesiyle memnun kaldıklarını ifade ediyorlar. Olması gerekeni, MHP’nin yapması gerekeni bize iletiyorlar”. Şeklinde konuştu.

İlçe Başkanlığında her gün nöbet tutan partili kardeşlerinin bulunduğuna değinen MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, şunları kaydetti:

“Her kesimden insanı partimizde kabul ediyoruz. Onları dinliyoruz. Çok rahat bir şekilde bize içlerini döküyorlar. Bu insanları kucaklamaya devam edeceğiz. Kendilerine, siyasi büyüklerimizin sözlerini hatırlatıyoruz. Bizlere olan güvenin ve desteklerinin süreceğini iletiyorlar. Hepsinden Allah razı olsun.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Beypazarı, İlçe, Başkanı, Erdoğan, Orhan:”, Biz, herkesi, kucaklıyoruz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı