Kaymakam Bilal Bozdemir, yeni binalarına taşınan Emniyet müdürlüğüne ziyarette bulundu.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
13 Nisan 2021 - Salı 15:44 Bu haber 1049 kez okundu
 
Kaymakam Bilal Bozdemir, yeni binalarına taşınan Emniyet müdürlüğüne ziyarette bulundu.
-Beypazarı Kaymakamı Bilal Bozdemir, Türk Polis teşkilatının kuruluş yıldönümü ve Polis haftasında yeni Emniyet müdürlüğü binasına taşınan, Emniyet müdürlüğüne ziyarette bulundu.
YAŞAM Haberi
Kaymakam Bilal Bozdemir, yeni binalarına taşınan Emniyet müdürlüğüne ziyarette bulundu.

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı kaymakamı Bilal Bozdemir, Türk Polis teşkilatının kuruluş yıldönümü ve Polis haftasında yeni Emniyet müdürlüğü binasına taşınan, Emniyet müdürlüğüne ziyarette bulundu.

Beypazarı Kaymakamı Bozdemir, Emniyet müdürlüğü ziyaretinde Emniyet Müdürü Hasan Ünlü ve Emniyet Müdür yardımcısı Şaban Fıçısı, tarafından karşılandı.

Zemin artı 4 kat olan Emniyet müdürlüğünü ve tefriş edilen tüm odalarını tek tez gezen Kaymakam Bozdemir, gezisi sırasında odalar ve çalışmalar hakkında Emniyet Müdürü Hasan Ünlü’den bilgi aldı.

En üst katta bulunan ve toplantı salonu olarak düzenlenen salona “şehit Mahmut Bilgin”in adının verildiğini gördüğünde, emniyet müdürüne bir kez daha teşekkür etti.

Kaymakam Bozdemir, Emniyet müdürlüğü makamında, Emniyet Müdürü Hasan Ünlü’den daha geniş kapsamlı, bina ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi almasının akabinde ziyaretiyle ilgili olarak açıklamada bulundu:

Kaymakam Bozdemir, şunları söyledi.
“Beypazarı Emniyet müdürlüğü, yeni emniyet müdürlüğü binasına birkaç gün önce taşındılar. Yeni binalarının hayırlı olması temennisiyle bu gün Emniyet müdürümüzü ziyaret ettim. Binayı gezdik ve incelemelerde bulundum. Yeni Emniyet müdürlüğü binamızın, hem Emniyet teşkilatımıza, hem de Beypazarı halkına hayırlı olmasını ve hayırlı vazifeler yapmalarını temenniediyorum.”

Ayrıca, Kaymakam Bozdemir, Emniyetin, Emniyet olarak dünya standartlarını yakaladığını ve bina olarak ta emniyet hizmetlerinin daha kaliteli verilmesine önemli katkı sağlayacağını kaydetti.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Kaymakam, Bilal, Bozdemir,, yeni, binalarına, taşınan, Emniyet, müdürlüğüne, ziyarette, bulundu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı