Kayıp Çocuğun izine rastlanamadı, aramalar sürüyor:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
01 Ocak 2023 - Pazar 09:18
 
Kayıp Çocuğun izine rastlanamadı, aramalar sürüyor:
ASAYİŞ Haberi
Kayıp Çocuğun izine rastlanamadı, aramalar sürüyor:

BEYPAZARI (BHA)-Beypazarı İlçesinde 4 gündür kayıp olan ve arama tarama çalışmaları süren anasınıfı öğrencisi Yusuf’un bir izine rastlanamadı:

Suriye’li bir ailenin çocuğu olan ve ailenin de dağınık olduğu belirtilirken, kayıp çocuğun zaman zaman dedesinin yanında kaldığı, bu gün 4 güne girerken, çocuktan hala bir haber alınamaz iken, arama tarama çalışmaları yoğun bir şekilde sürüyor.

Kayıp çocuk İlçesinde, evden okula, okuldan eve geldiği yollar üzerindeki kamera kayıtları da incelemeye alınırken, arama tarama çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediliyor. Yusuf’u arama tama çalışmalarına, Akut başta olmak üzere; Polis arama Kurtarma(PAK), Afad, Jandarma Arama Kurtarma ekipleri, Uluslararası İnsani Yardım Derneği(KURT-AR), Kızılay ekipleri ile Kahraman Kazan Belediye Kurtarma ekipleri tarafından arama çalışmaları ilçe geneline yayılarak sürüyor.

Dünde İnözü bölgesi ve Beytepe ve Rüstempaşa Mahallesinin bazı alanları, metruk binalar, eski evler, virane yerler hem karadan ekipler tarafından, hemde havadan dron destekli arama tarama çalışmaları yapılırken, bir emareye rastlanamadı.

İlçede çok sayıda ekip, arama tarama çalışmasına katılıyor.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Kayıp, Çocuğun, izine, rastlanamadı,, aramalar, sürüyor:,
Yorumlar
Haber Yazılımı