İYİ Parti Beypazarı İlçe Başkanlığı’ndan Kamuoyu Açıklaması:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
04 Mayıs 2023 - Perşembe 13:51
 
İYİ Parti Beypazarı İlçe Başkanlığı’ndan Kamuoyu Açıklaması:
-İyi Parti Şubatta tarihinde 11 İli Kapsayan Deprem felaketi nedeniyle, Beypazarı İlçe Başkanlığı 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerin kampanya çalışmalarında yüksek sesle müzik çalmama konusunda ilke kararı aldıklarını ve diğer siyasi partilerinde bu konuya hassasiyet göstermelerini istedi.
SİYASET Haberi
İYİ Parti Beypazarı İlçe Başkanlığı’ndan Kamuoyu Açıklaması:

BEYPAZARI  (YT)-  İyi Parti Beypazarı İlçe Başkanlığı, Şubatta tarihinde 11 İli Kapsayan Deprem felaketi nedeniyle,  14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerin kampanya çalışmalarında yüksek sesle müzik çalmama kararı aldıklarını ve bu konuya diğer partileeinde Hassasiyet göstermelerini istedi.

Beypazarı İlçesinde seçim çalışmalarını sürdüren bazı siyesi partilerin Parti araçları yada Seçim koordinasyon merkezlerinde Yüksek Sesli Müzik eşliğinde seçim kampanyası yürütülmemesi kapsamında; İyi Parti İlçe başkanlığı tüm partilerin buna hassasiyet göstermeleri çağrısında bulundu:

İyi Parti İlçe Başkanlığı partilerinin aldığı bu ilke karına hassasiyetle uyduklarını ve böylesi bir durum karşısında diğer siyasi partilerinde bu konuya hassasiyetle yaklaşmalarını istedi:

İYİ Parti Beypazarı İlçe Başkanlığı Bu konuda yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli Beypazarı’lı Hemşerilerimiz; 6 Şubat 2023 tarihli Kahramanmaraş depreminin derin acılarını halen yüreklerimizde yaşamaktayız. 14 Mayıs seçimlerinin bu acıların yaşandığı bir dönemde yapılacağını dikkate alarak, İYİ Parti Beypazarı İlçe Teşkilatı olarak almış olduğumuz, bu seçim dönemindeki kampanyalarımızda seçim araçlarımızda müzik çalmama kararımızı sürdürüyoruz. Tüm seçim kampanyalarımızı hemşehrilerimiz ile yüz yüze görüşerek yapmaya devam edeceğiz. Depremin yüreklerimizde yaşattığı acıların silinmediği farkındalığıyla sizlerin de anlayış gösterecek ve hak vereceğine inanıyoruz” denildi.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: İYİ, Parti, Beypazarı, İlçe, Başkanlığı’ndan, Kamuoyu, Açıklaması:,
Yorumlar
Haber Yazılımı