İlçede Jandarma'nın 1650 Km karelik Sorumluluk alanı bulunuyor:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
24 Aralık 2022 - Cumartesi 11:21
 
İlçede Jandarma'nın 1650 Km karelik Sorumluluk alanı bulunuyor:
-Beypazarı İlçe Jandarma Komutanlığı gece devriye gezilerine ağırlık verdiklerini bildirdi.
ASAYİŞ Haberi
İlçede Jandarma'nın 1650 Km karelik Sorumluluk alanı bulunuyor:

BEYPAZARI  (YT)-Beypazarı İlçe Jandarma Komutanlığı gece devriye gezilerine ağırlık verdiklerini bildirdi.

Beypazarı İlçe Jandarma Komutanlığı, Beypazarı ilçe genelinde sorumluluk bölgelerinde, gerek Kırbaşı Jandarma Karakol komutanlığının da sahaları içinde kalan alanlarda, devriye turlarına ağırlık verildiğini ve bu anlamda, yaşanabilecek hırsızlık, gece avı gibi kaçak avlanmanın önüne geçilmesinin planlandığı öğrenildi.

İlçe Jandarma Komutanlığı Sorumluluk bölgesinin 1647 km kare olduğu öğrenilirken, yine jandarma sorumluluk bölgesinde toplamda 67 mahalle bulunuyor.

Jandarmanın denetimler sırsında çıktığı devriye gezilerinde diğer bir mahalleden diğer bir mahalleye geçilmesinde yaklaşık olarak 125 Km mesafe bulunduğu öğrenilirken, köy yollarında da Kamera sisteminin kaçınılmaz olduğu kaydedildi.

Jandarma mahalle sakinlerini Kamere takmaları yönünde uyarıyor.

Beypazarı İlçe Jandarma Komutanlığı, ilçeye çeşitli yollardan girişlerin bulunduğunu dikkate alarak, çok sayıda köye ulaşımın sağlandığı mahallelere girişlerde Kamera kayıt sisteminin bulunmasının doğru olacağını bildiriyor.

Jandarma, her ne suretle olursa olsun, teknolojik imkanlardan bir şekilde faydalanılmanın, o bölgenin yada mahallenin güvenliği, hırsızlıkların önüne geçilmesi ve suç ve suçlulara kısa sürede ulaşılmasının sağladığı aktarıldı.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlçede, Jandarma'nın, 1650, Km, karelik, Sorumluluk, alanı, bulunuyor:,
Yorumlar
Haber Yazılımı