İlçe Müftülüğünün Sabah Namazı buluşması Sopçalan mahallesinde oldu.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
21 Ocak 2024 - Pazar 08:14
 
İlçe Müftülüğünün Sabah Namazı buluşması Sopçalan mahallesinde oldu.
-Beypazarı İlçe Müftülüğü ve Gençlik koordinatörlüğünün birlikte organizesiyle düzenlenen sabah namazı buluşmaları sürüyor.
YAŞAM Haberi
İlçe Müftülüğünün Sabah Namazı buluşması Sopçalan mahallesinde oldu.

BEYPAZARI  (YT)- Beypazarı İlçe Müftülüğü ve Gençlik koordinatörlüğünün birlikte organizesiyle düzenlenen sabah namazı buluşmaları sürüyor.

Bu sabah sabah namazı buluşması ilçenin taşra mahallelerinden Sopçalan mahallesinde düzenlenirken, sabah namazı buluşmasına İlçe Müftüsü Ahmet İnciler, Ankara İl vaizi Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Şehit babası Yusuf Bilgin, din görevlileri ve çok sayıda cemaat katıldı.

Sabah namazının ardından seneyi devriyesi dolayısıyla Şehit Özel Hareket Polisi Mahmut Bilgin ruhuna ve tüm şehitlerin ruhu ile Gazze, Filistin şehitleri için duada bulunuldu.

İlçe Müftüsü Ahmet İnciler, sabah namazları buluşmalarına gösterilen ilgi ve alakandan dolayı cemaate teşekkürlerini sunarken, “bu gün burada, Sopçalan mahallesinde olduğu gibi ilçe Merkezi Cemil Ercan Caminde de buluşma sağladı. Allah yapmış olduğumuz dualarımızı kabul eylesin. Tüm şehitlerimizin mekânları cennet olsun. Değerli meslektaşım eski müftülerimizden Ankara il vaizimiz Mahmut Rauf Arcaklıoğlu hocamıza da güzel sohbetleri için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İlçe Müftüsü Ahmet İnciler, Sabah namazı buluşmalarının 15 günde bir taşra mahallelerde, Cumartesi günü Tatlıçeşme Caminde, Pazar sabahları Cemil Ercan caminde buluşmaların sağlandığını ve tüm cemaati o Camilere de beklediklerini ifade etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlçe, Müftülüğünün, Sabah, Namazı, buluşması, Sopçalan, mahallesinde, oldu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı