İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BEYPAZARI'NDA İNCELEMELERDE BULUNDU:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
30 Ağustos 2022 - Salı 14:15
 
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BEYPAZARI'NDA İNCELEMELERDE BULUNDU:
-Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fasta, İnşaat Emlak müdürü Ahmet Hakan Mutlu ile birlikte Beypazarı İlçesinde, güçlendirilecek ve yıkım kararı verilen okullarda incelemelerde bulundu.
BİLİM-EĞİTİM Haberi
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BEYPAZARI'NDA İNCELEMELERDE BULUNDU:

BEYPAZARI (YT)- Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fasta, İnşaat Emlak müdürü Ahmet Hakan Mutlu ile birlikte Beypazarı İlçesinde, güçlendirilecek ve yıkım kararı verilen okullarda incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa ve İnşaat Emlak müdürü Ahmet Hakan Mutlu’ya, Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Yılmaz’da eşlik ederek, birlikte okullara ziyarette bulundu.

İl mili Eğitim Müdürü Harun Fatsa, Beypazarı İlçesinde Milli Eğitim bakanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışmalar sonrasında; Deprem yönetmeliği kapsamında, güçlendirme kapsamına alınan Beypazarı Anadolu Lisesi binasını ziyaret ederek, burada okul müdürü İsmail Bilgiç’ten okulun son durumu ve hangi okulda eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüreceğini öğrendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Yılmaz, birlikte yine güçlendirme kapsamına alınan Ayvaşık mahallesinde bulunan Atatürk İlkokuluna ziyarette bulunarak okulu gezdiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Fatsa, Beypazarı’nın okul durumu, öğrenci durumu ve yıkımı ve güçlendirmesi dolayısıyla başka okullara taşınan okulların durumları hakkında, İlçe Milli Eğitim Müdürü cengiz Yılmaz’dan geniş kapsamlı bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Fatsa, herhangi bir açıklamada bulunmadı:

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: İL, MİLLİ, EĞİTİM, MÜDÜRÜ, BEYPAZARI'NDA, İNCELEMELERDE, BULUNDU:,
Yorumlar
Haber Yazılımı