CHP Kadın Kolları başkanı Nilgün Taşcı, İstifa etti:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
03 Ağustos 2023 - Perşembe 09:29
 
CHP Kadın Kolları başkanı Nilgün Taşcı, İstifa etti:
-CHP Beypazarı İlçe Kadın Kolları başkanı Nilgün Taşçı, kadın kolları başkanlığından ve partiden istifa ettiğini paylaştı.
SİYASET Haberi
CHP Kadın Kolları başkanı Nilgün Taşcı, İstifa etti:

BEYPAZARI (YT)-  CHP Beypazarı İlçe Kadın Kolları başkanı Nilgün Taşçı, kadın kolları başkanlığından ve partiden istifa ettiğini paylaştı.

CHP Kadın Kolları başkanı Nilgün Taşcı, görevine 2022 Mart ayında görevlendirilen ve o süreden beri yürüttüğü görevinden ve CHP parti üyeliğinden istifa ettiğini sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Nilgün Taşcı, Kadın Kolları başkanlığından ve Partiden istifa ettiğini şu gerekçelerle açıklandı:

“Büyük bir özveri ve heyecanla özellikle son yapılan Genel Secim ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partimizdeki Kadın Kolları ve Gençlik Kollarındaki arkadaşlarımla yürüttüğümüz çalışmalardaki emeğimizin hiçe sayılması istifamın gereği olmuştur. İlce Başkanım ve yönetim Kurulu önderliğinde uyum içerisinde elimden geldiği kadar çalışmaları yürüttüm. Partim için kapı kapı, köy köy, mahalle mahalle gezerek inanç ve azimle çalıştık. Liyakatın esas alınmadığı, sorunların görmezden gelinmesi ve sessiz kalınması sonucu değersizleştirilmeye ve pasivize olmaya maruz kaldım. Bu sebeplerden dolayı CHP İlçe Kadın Kolları Başkanlığından ve parti üyeliğinden istifa ettiğimi saygılarımla bildiririm.” İfadelerinde bulundu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Kadın, Kolları, başkanı, Nilgün, Taşcı,, İstifa, etti:,
Yorumlar
Haber Yazılımı