Cansuyu Derneği Beypazarı'nda
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
16 Mart 2021 - Salı 16:41
 
Cansuyu Derneği Beypazarı'nda
CANSUYU DERNEĞİ BEYPAZARINDA YARDIM KOLİSİ DAĞITTI
DÜNYA Haberi
Cansuyu Derneği Beypazarı'nda

Dünyanın her yerine yardım götüren Cansuyu Derneği, bugün de Beypazarı'ndaydı.
Beypazarı'nda ihtiyaç sahibi ailere Ramazan yardım kolilerini dağıtan Cansuyu Derneği yetkililerine, Beypazarı Saadet Partisi Kurucu İlçe Başkanı Kemal Çelen ve teşkilat mensubu arkadaşları da iştirak ederek, yardımların dağıtılmasına yardımcı oldular.
Saadet Partisi Beypazarı kurucu ilçe başkanı Kemal Çelen ''Cansuyu Derneğinin talebi doğrultusunda Beypazarı'nda ihtiyaç sahibi insanların tesbitini yaparak, dernek yetkililerine listeyi gönderdik. Yapılan listeye göre bu gün Cansuyu Derneği Beypazarı ilçemize gelerek ihtiyaç sahibi insanlarımızın adreslerine yardım kolileri teslim edildi'' dedi.
Cansuyu Derneği Ankara sorumlusu Burhan Kırman, ''bir abimizin bağışı olan yardımları Ankara'nın tarihi ilçesi Beypazarı'nda dağıttık. Bu tür yardımların dağıtımına belirli aralıklarla devam edeceğiz. Cansuyu Derneği dünyanın her noktasına yardım götüren bir kuruluştur. Gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşarak, hem bağış yapanların, hem de ihtiyaç sahiplerinin hayır dualarını almak, onları birbirleriyle buluşturmak bizleri mutlu ediyor. Beypazarı ilçemizde ihtiyaç sahibi ailelerin belirlenmesinde ve dağıtımında yardımcı olmasından dolayı Saadet Partisi kurucu ilçe başkanımız Kemal Çelen ve teşkilat mensubu arkadaşlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Bu yardımların arkası kesilmeyecek. Belirli aralıklarla bu yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız'' dedi.
Cansuyu Derneği Beypazarının en ücra köşesindeki ihtiyaç sahibi ailelerin kapılarına kadar giderek yardım kolilerini teslim ettiler. Tüm kolilerin dağıtımı tamamlandıktan sonra Ankara'ya dönüş yaptılar.
Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Cansuyu, Derneği, Beypazarı'nda,
Yorumlar
Haber Yazılımı