Beypazarı’nın Eski beldesi Karaşar’da Asfalt sevinci
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
24 Ekim 2023 - Salı 06:09
 
Beypazarı’nın Eski beldesi Karaşar’da Asfalt sevinci
-Başkentin Beypazarı ilçesinin eski beldelerinden Karaşar mahallesinde su şebeke hattının yenilenmesi sonrasında asfalt sevinci.
GENEL Haberi
Beypazarı’nın Eski beldesi Karaşar’da Asfalt sevinci

BEYPAZARI  (YT)- Başkentin Beypazarı ilçesinin eski beldelerinden Karaşar mahallesinde su şebeke hattının yenilenmesi sonrasında asfalt sevinci.

Karaşar mahallesi muhtarı Paşa Mehmet Gürlek, Ankara Büyükşehir belediyesi, yol Asfalt şantiye şefliğinin mahallelerinde sıcak asfalt serimine başladığını söyledi.

Bir süredir Ankara BB fen işleri ekiplerinin mahallede çalışmalarda bulunduğunu belirten Mahalle muhtarı Paşa Mehmet Gürlek, “Fen işleri ekiplerinin işlerini tamamlamasının akabinde hemen asfaltlama çalışması başladı. Tüm sokaklarımız sıcak asfaltla kaplanıyor. Ayaklarımıza çamur değmeyecek” dedi.

Mahalle muhtarı Paşa Mehmet Gürlek, Karaşar mahallesinin rakım olarak yüksekte olan bir mahalle olduğunu ve yaz aylarında mahalle nüfusunun oldukça arttığını, yapılan asfaltlama çalışması için Ankara Büyükşehir belediye başkanımız Sayın Mansur Yavaş ve ekibine teşekkür ettiğini kaydetti.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beypazarı’nın, Eski, beldesi, Karaşar’da, Asfalt, sevinci,
Yorumlar
Haber Yazılımı