Beypazarı Müftülüğünden her Perşembe akşamı gençlik buluşması:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
22 Şubat 2023 - Çarşamba 15:19
 
Beypazarı Müftülüğünden her Perşembe akşamı gençlik buluşması:
-Beypazarı Müftülüğü ve Gençlik Koordinatörlüğü ile ortak yürütülen çalışma kapsamında, müftülük her Perşembe akşamı, genlik buluşmasının yapıldığını bildirdi.
BİLİM-EĞİTİM Haberi
Beypazarı Müftülüğünden her Perşembe akşamı gençlik buluşması:

 

BEYPAZARI  (YT)-Beypazarı Müftülüğü ve Gençlik Koordinatörlüğü ile ortak yürütülen çalışma kapsamında, müftülük her Perşembe akşamı, genlik buluşmasının yapıldığını bildirdi.

Beypazarı Müftülüğü, Müftülük genlik Koordinatörlüğü ile sürdürülen çalışmalarda, her hafta Perşembe akşamları, Gençlik merkezinde, gençlik buluşmasının düzenlendiğini aktardı.

İlçe Müftüsü Ahmet İnciler, müftülük ve Gençlik koordinatörlüğü ile yürütülen çalışmalar kapsamında çok sayıda gence ulaşıldığını ifade etti.

Gençlik Merkezindeki gençlik buluşmalarına, vatandaşlarında katılabileceğini anlatan İlçe Müftüsü İnciler, “Müftülüğün ve gençlik Merkezinin kapılarının gençlere ve halka her zaman açıktır. Burada, gençlerimizle hasbıhal ediyoruz. İl Müftülüğümüzün de destekleriyle gelen görevli burada gençlere temel dini bilgiler aktarırken, birçok konuda da bilgilendirmede bulunuyor. Yarın akşamki programın konuğu ise eski müftülerden, Ankara il vaizlerinden Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, hocamız olacaktır. Herkesi bekliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beypazarı, Müftülüğünden, her, Perşembe, akşamı, gençlik, buluşması:,
Yorumlar
Haber Yazılımı