Beypazarı Jandarma Komutanlığı, tarım işçilerini taşıyan araçlar üzerinde denetimlerde bulundu:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
06 Eylül 2022 - Salı 10:51
 
Beypazarı Jandarma Komutanlığı, tarım işçilerini taşıyan araçlar üzerinde denetimlerde bulundu:
-Beypazarı İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik timleri Beypazarı İlçesinde çeşitli alanlarda yolcu ve işçi taşıyan araçlar üzerinde denetimlerde bulundu.
ASAYİŞ Haberi
Beypazarı Jandarma Komutanlığı, tarım işçilerini taşıyan araçlar üzerinde denetimlerde bulundu:

BEYPAZARI  (YT)-  Beypazarı İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik timleri Beypazarı İlçesinde çeşitli alanlarda yolcu ve işçi taşıyan araçlar üzerinde denetimlerde bulundu.

İlçe jandarma Komutanlığı Asayiş ekipleri, Trafik timleri jandarma sorumluluk bölgesi alanlarda kalan yollarda denetimlerini sürdürüyorlar.

Bu gün de yine denetimler kapsamında Beypazarı ile Eski beldelerden Kırbaşı ve çok sayıda köye ulaşım sağlayan karayolu üzerinde sabahın çok erken saatlerinden itibaren 50 nin üzerinde tarlalara gündelik işçi taşıyan araçlar üzerinde ve diğer araçlar üzerinde denetimlerde bulundu.

Jandarma ekipleri; daha önceleri de yaşandığı üzere tarım araçlarının karıştığı kazaları önleme amacı ile belgesiz araç kullanımı, yetersiz belge ile araç kullanımını önlemek, kapasitenin üzerinde yolcu taşımak, hız limitleri ve alkollü olarak araç sürmemeleri, Kullanmamaları konusunda da bilgilendirmeler ve uyarılarda bulundu.

Jandarma sürekli İkaz ve uyarılarda bulunuyor:

Jandarma yetkilileri, bu anlamda her defasında sürücülere uyarı ve ikazlarda bulunduklarını, bunların işe yaradığını kaydederlerken, denetimlerin, saat fark etmeksizin sürdürüleceğinin altını çizdiler. istiap haddi üzerinde, kapasitesinin üzerinde, araçların koltuklarının sökülerek yük ve yolcu taşınmaması gibi konular ile Trafik kurallarına uyulması yönünde çok dikkatli olunmasını istedi.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Beypazarı, Jandarma, Komutanlığı,, tarım, işçilerini, taşıyan, araçlar, üzerinde, denetimlerde, bulundu:,
Yorumlar
Haber Yazılımı