Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, deprem bölgesinde:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
12 Şubat 2023 - Pazar 12:11
 
Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, deprem bölgesinde:
-Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, Belediye olarak Deprem bölgesine, iki adet Mobil mutfak tırı ve çok sayıda yardım ve gıda maddesi gönderdiklerini bildirdi.
GENEL Haberi
Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, deprem bölgesinde:

BEYPAZARI  (YT)-Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, Belediye olarak Deprem bölgesine, iki adet Mobil mutfak tırı ve çok sayıda yardım ve gıda maddesi gönderdiklerini bildirdi.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, bu gün Mobil Mutfak tırlarının insanlara sıcak çorba ve yemek verdiği Kahramanmaraş iline geldi.

Belediye başkanı Belediyenin Kahramanmaraş ilinde 2 Adet Mobil mutfak tır’ının hizmet verdiği, Kahramanmaraş büyükşehir belediyesi önü ve Aliya İzzetbegoviç Millet Bahçesinde ekipleri yerinde ziyaret etti.

Burada görevlilerden bilgi aldı. Eksiklikleri olup olmadığını, eksikliklerin kısa süre içinde Belediyeye bildirilmesi talimatı verdi.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Belediye Kültür müdürü Zafer Poyraz’ın mobil mutfak tırları ile ilgilendiğini ve yemek işini, çorba işini organize ederek, halka sıcak, sıcak yemek dağıtımı yaptıklarını söyledi.

Belediye başkanı Deprem bölgesinde bulunan tüm ekiplere kolaylıklar dilerken, belediye ekiplerine de, başarılı çalışmalar dileğinde bulundu.

Belediye Başkanı Kaplan, ellerinden geldiğince vatandaşlarımıza desteci olmayı sürdüreceklerini, ilçede toplana yardımları da peyder pey bölgeye göndereceklerini kaydetti.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Beypazarı, belediye, başkanı, Tuncer, Kaplan,, deprem, bölgesinde:,
Yorumlar
Haber Yazılımı