BELEDİYE BAŞKANLARINDAN BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
13 Eylül 2022 - Salı 11:06
 
BELEDİYE BAŞKANLARINDAN BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET:
-Bolu Göynük İlçe Belediye başkanı Ahmet Çetinkaya,Bolu Mudurnu İlçesi Taşkesti beldesi Belediye başkanı Tahsin Özcan ile birlikte Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan’ı ziyaret etti.
SİYASET Haberi
BELEDİYE BAŞKANLARINDAN BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET:

BEYPAZARI  (YT)- Bolu Göynük İlçe Belediye başkanı Ahmet Çetinkaya, Bolu Mudurnu İlçesi Taşkesti beldesi Belediye başkanı Tahsin Özcan ile birlikte Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan’ı ziyaret etti.

Beypazarı belediye başkanlığında gerçekleşen ziyarette, belediye başkanları ilçeler arası diyaloğu artırmak ve çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunmak ve tarihi İpekyolu üzerinde bulunan ilçe Belediye başkanlarının, hep birlikte hareket ederek, tarihi ipek yoluna dikkatin çekilmesi, gibi konular üzerine görüşmede bulundu.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Göynük belediye başkanı Ahmet Çetinkaya ve Taşkesti Belediye başkanı Tahsin Özcan ile çeşitli konuları istişare etmek üzere kendilerine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Sayın belediye başkanlarıyla yaptıkları görüşmelerde Belediyecilik ve diğer bazı konular üzerine görüşmede bulunduklarını belirten Belediye başkanı Tuncer Kaplan, ““Yaptığımız görüşmeler oldukça verimli geçti. Tarihi İpekyolu üzerinde bulunan ilçelerimizin, beldelerimizin durumlarını görüştük ve hep birlikte hareket etme görüşünü benimsedik.” ifadesinde bulundu.

Göynük Belediye başkanı ziyaretin anısına, Belediye başkanı Tuncer Kaplan’a Göynük İlçesi Tanıtım Kitabı hediye ederken, Kaplan’da Göynük Belediye başkanına ve Taşkesti belediye başkanlarına Beypazarı Konak ev maketi hediye etti.

Göynük Belediye başkanı Ahmet Çankaya ve Taşkesti belediye başkanı Tahsin Özcan’dan belediye başkanı Tuncer Kaplan’a ziyaret: - Birlik Haber Ajansı-BHA (birlikhaberajansi.com.tr)

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: BELEDİYE, BAŞKANLARINDAN, BELEDİYE, BAŞKANINA, ZİYARET:,
Yorumlar
Haber Yazılımı