15 Temmuz Şehitleri anısına düzenlenen halı saha Futbol turnuvası sonuçlandı
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
01 Aralık 2016 - Perşembe 11:42
 
15 Temmuz Şehitleri anısına düzenlenen halı saha Futbol turnuvası sonuçlandı
-Beypazarı Belediye başkanlığı tarafından 15 Temmuz şehitleri anısına düzenlenen Halı Saha Futbol turnuvası final maçları ile tamamlandı.
SPOR Haberi
15 Temmuz Şehitleri anısına düzenlenen halı saha Futbol turnuvası sonuçlandı

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Belediye başkanlığı tarafından 15 Temmuz şehitleri anısına  düzenlenen Halı Saha Futbol turnuvası  f,nal maçları ile tamamlandı.

11 Takımın katıldığı 15 Temmuz şehitlerini anma halı Saha Turnuvasında, final maçları bu akşam yapılan maçlarla tamamlandı.

 Bu akşam oynanan Maçlarda 3.cülük mücadelesi veren takımlardan Fibaspor-Tahirlerspor ile karşılaşırken, maç fibaspor’un üstünlüğü, galibiyeti ile sonuçlanırken; 1.cilik ve 2.cilim mücadelesi de Kırbaşıspor ile Aksoyspor arasında oynanan maçla belirlendi.

Oynanan maçta, Aksoyspor –Kırbaşı sporu 8-3 yenerek 1.ci olurken, Kırbaşıspor da 2.ci oldu.

Maçın ardından takımların kupaları hemen verilirken, 3. Gelen Fibasor’un kupası ve sporcuların madalyaları Jandarma Komutanı Hasan Acar;  2. Gelen Kırbaşıspor’un kupası ve sporcuların madalyaları Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, 1. Gelen Aksoyspor’un kupası ve sporcuların madalyalarını kaymakam Suat Seyitoğlu tarafından verildi.

İlçe kaymakamı Suat Seyitoğlu, yaptığı konuşmasında, 15 Temmuz ihanet çetesini unutmayacaklarını ve unutturmayacaklarını söyledi.

Kaymakam Seyitoğlu, Ortaya Konan centilmence maçlarla, bir kez daha 15 Temmuz şehitlerini rahmetle andıklarını ve bu nedenle düzenlenen Turnuvaya katılan takımların hepsini ayrı ayrı tebrik ettiğini belirtti

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, bu akşam maçları izlediğini ve ortaya konan mücadelenin spor adabına ve ahlakına, ayrıca 15 Temmuz şehitlerini anma anısına yakışır bir mücadelenin sergilendiğini gördüklerini söyledi.

Kaplan, “Bu nedenle takımları tebrik ediyorum. Ayrıca, oynanan maçlarda centilmence tavırlar sergileyerek, dereceye giren takımları da tebrik ediyorum. Bir kez daha 15 Temmuz şehitlerini rahmetle anıyorum. Mekanları cennet olsun İnşallah”

 

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı