BEYPAZARI’NA TURİST AKINI
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
15 Eylül 2016 - Perşembe 13:18 Bu haber 5900 kez okundu
 
BEYPAZARI’NA TURİST AKINI
-Kurban Bayramının 9 günlük tatili süresi içinde, bayramın 2. gününden sonra Beypazarı ilçesine oldukça turist akını yaşandı.
TURİZM Haberi
BEYPAZARI’NA TURİST AKINI

BEYPAZARI (YT)- Kurban Bayramının 9 günlük tatili süresi içinde, bayramın 2. gününden sonra Beypazarı ilçesine oldukça turist akını yaşandı.

Başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı Kurban Bayramı tatili içinde Türkiye’nin her köşesinden çok sayıda turist almaya devam ediyor.

Uzun bayram tatilini fırsat bilen Şakir Yazıcığlu, “Beypazarı’nın adını çok duymuştum ve hiç ziyaret edememiştim. Nasip bu güneymiş. Geldim gezmeye çalışıyorum. Gerçekten çok güzel bir ilçe. Ancak, ilçede aracımı çekecek bir otopark bulamadım. Bunun kısa süre içinde çözüme kavuşturulması lazım. Böylesi turizm kentine gelenler rahatlıkla araçlarını çekebilecekleri bir alanlar olması gerekir” dedi.

Demirciler Sokak’ta insan seli:

Beypazarı’nın en işlek ve hareketli sokağı olarak bilinen demirciler sokakta, yürümenin imkansız olduğunu anlatan Yazıcıoğlu, "Beypazarı’nı beğendik, yemeklerini ve lezzetlerini de çok sevdik. Görülmeye değer bir ilçe diyebilirim” ifadesinde bulundu.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı