Hedef turist sayını artırmak
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
26 Nisan 2015 - Pazar 11:11 Bu haber 5723 kez okundu
 
Hedef turist sayını artırmak
Turizm Derneği Başta olmak üzere, toplumun herkesimi Beypazarı İlçesini ziyaret eden turist sayısını artırmak için elinden geleni yapıyor.
TURİZM Haberi
Hedef turist sayını artırmak

BEYPAZARI (BBB) – Başkentin önemli turizm merkezlerinden Beypazarı oldukça ilgi görüyor.

Konak işletme sahibi Rahmi Bodur, havaların güneşli ve ılıman gitmesinin iç turizmi canlandırdığını söyledi.

Başkentin önemli turizm merkezlerinden olan Beypazarı’na olan turist ilgilinin artarak devam etiğine değinen TAŞ KONAK işletmecisi Bodur, şunları söyledi.

“Görüldüğü gibi, geçtiğimiz gün yağan karın ardından, güneşli ve ılıman bir havanın olması, ilçeye olan yerli ve yabancı turist sayısını oldukça artırdı. İç turizmin canlanmasıyla, tüm işletmelerde hareketlilik ve doluluk yaşanıyor. Bizde, gerek yerli olsun, gerek yabancı turist olsun, gereken hassasiyeti göstererek, Beypazarı’nın misafirperverliğini ortaya koyuyoruz."

Beypazarı Kültürünü Yaşatma ve Turizmini Geliştirme Derneği Başkanı Harun Demir, İlçenin tanıtımı yönünde Konak pansiyon, Konak işletme sahipleri ile kısa bir süre içinde bir araya geleceklerini söyledi.

Turizm, Turizm yatırımı, Turizm çeşitliliği gibi konularda işleme sahiplerini  bilgilendireceklerini  belirten Demir, “İlk 3 ayı geride bırakırken, hatta Nisan ayının da sonlarına doğru geldiğimiz bu günlerde, Beypazarı’nı ilk 3 ay ve 4 ay içinde ziyaret eden turist sayısının hayli iyi olduğunu söyleyebilirim. İşletme sahiplerine, turizm derneği olarak, hizmet standartları ve sunumlar konusunda bilgi vereceğiz. Elimizden geldiğince turist sayısını, artırmanın çabası ve gayreti içindeyiz” dedi.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı