-Beypazarı ilçesinde 26. Vergi haftası kutlamaları sürüyor
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
02 Mart 2015 - Pazartesi 00:00 Bu haber 7243 kez okundu
 
-Beypazarı ilçesinde 26. Vergi haftası kutlamaları sürüyor
Ülke genelinde her yıl 23 Şubat ile 1 Mart tarihleri arasında kutlanan vergi haftasının bu yıl 26.sı kutlanıyor.
EKONOMİ Haberi
-Beypazarı ilçesinde 26. Vergi haftası kutlamaları sürüyor

BEYPAZARI (BBB) – Ülke genelinde her yıl 23 Şubat ile 1 Mart tarihleri arasında kutlanan vergi haftasının bu yıl 26.sı kutlanıyor.

Vergi haftasının 26. Yılı kutlamaları çerçevesinde, Beypazarı vergi dairesi müdürü H. İbrahim Özkum başkanlığındaki heyet, ilçe kaymakamı Mustafa Kaya başta olmak üzere Belediye başkanı Tuncer Kaplan’a ve Muhasebecilere ve en eski vergi mükellefleri ile bazı esnaflara ziyarette bulundu.

Vergi haftası dolayısıyla ziyarette bulundukları İlçe Kaymakamı Mustafa Kaya’ya bilgi veren, vergi dairesi müdürü Özkum, geleneksel olarak 23- 1Mart arasında kutlanan vergi haftasının bu yıl 26.sını kutladıklarını söyledi.

Özkum, haftanın çeşitli etkinliklerle kutlandığını bu kapsamda da vergisini süresinde ödeyenlere ve en eski vergi mükelleflerine bir dizi ziyaretlerde bulunduklarını belirtti.

Özkum, Vergi haftası süresinc oda ve Dernek ziyaretlerde bulunduklarını, vergi bilincinin yerleştirilmesi ve toplumdaki vergi bilincini artırılması yönelik çalışmalarda öğleden sonrada okul ziyaretinde sürdüreceklerini anlattı.

Kaymakam Mustafa Kaya’da kendilerine ziyarette bulunan vergi dairesi müdürü H. İbrahim Özkum başkanlığındaki heyetin ve tüm vergi dairesi çalışanlarının vergi haftasını kutlayarak, insanlarda, toplumda vergi bilincinin oluşmasının önemine vurgu yaptı.
Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı