Ankara Keçiören ilçesi, Hasköy mahallesi Kadınları Beypazarı’na hayran kaldı.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
26 Ağustos 2023 - Cumartesi 11:15
 
Ankara Keçiören ilçesi, Hasköy mahallesi Kadınları Beypazarı’na hayran kaldı.
-Başkentin tarihi ipek yolu üzerinde bulunan ve pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış Beypazarı, Türkiye’nin her köşesinden turist alıyor.
KÜLTÜR SANAT Haberi
Ankara Keçiören ilçesi, Hasköy mahallesi Kadınları Beypazarı’na hayran kaldı.

BEYPAZARI  (YT)-Başkentin tarihi ipek yolu üzerinde bulunan ve pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış Beypazarı, Türkiye’nin her köşesinden turist alıyor.

Türkiye’nin değişik yerlerinden gelen turistler Beypazarı’na hayran kalırken, ilçe oldukça turist alıyor.

Kültür gezisi:

Ankara Keçiören ilçesi Hasköy Mahallesi muhtarlığı, Beypazarı İlçesine Kültür gezisi düzenledi.

Hasköy Mahalle muhtarı Ali Dinçer’in bizzat katıldığı kültür gezileri kapsamında 45 bayanla Beypazarı gezisinde bulunduklarını söyledi.

Kültür gezileri kapsamında Beypazarı Ziyaretinde bulunduklarını anlatan, Keçiören İlçesi Hasköy mahalle muhtarı Ali Dinçer, “Başlattığımız kültür gezilerimizin ilkini Beypazarı’na yaptık. Bundan böyle 2 haftada bir mahalleli kadınlarımızla birlikte Kültür gezilerimizi sürdüreceğiz.45 Bayanla Beypazarı Kültür gezisinde bulunduk. Bayanlarımız Beypazarı’nı oldukça beğendiler. Buradan sayın Keçiören belediye başkanımız Turgut Altınok’ çok teşekkür ediyorum. Bize araç desteği sağladı:” Şeklinde konuştu.

Keçiören ilçesi Hasköy mahallesinden Kültür gezisine katılan, Didem Koçak, geldikleri Beypazarı Kültür gezisinde şu ifadelere yer verdi:

“Ankara’da yaşıyoruz ve Ankara’dan geldik Beypazarı’na. Mahalle muhtarımız Ali Dinçer, getirdi bizi Beypazarı’na. Mahalleli kadınlarımız adına, mahalle muhtarımız Ali Dinçer, beye çok teşekkür ediyorum. Beypazarı’nı çok güzel bulduk, geziden de çok memnunuz. Bu gün Beypazarı İlçesinde harika bir gün yaşıyoruz. İnşaallah devamını da bekliyoruz. İlk olarak Hıdırlık tepesine çıktık. Hıdırlıkta kahvaltımızı yaptık. Ardından cam terası gezdik ve güzel güzel Fotoğraflar çektik. Kültür evi müzesi ve İsmail Hakkı türbesini, yine ardından tarihi Sultan Alaeddin Camini gezdik ve dualarımızı yaptık. Öğleden sonrada, Karagöl mesire alanının çok güzel olduğunu aktardılar ve Karagöl’ü de gezeceğiz.”

Keçiören İlçesi Hasköy mahalle muhtarı Ali Dinçer, Kültür gezileri kapsamında geldikleri Beypazarı İlçesinde, kendilerine Rehber görevlendiren Beypazarı belediyesi Kültür müdürlüğüne ve rehber Bülent Ermeli' beye teşekkürlerini sunduğunu kaydetti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ankara, Keçiören, ilçesi,, Hasköy, mahallesi, Kadınları, Beypazarı’na, hayran, kaldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı