Ankara Büyükşehir belediyesi Başkentin muhtarlarını Edremit Akçay tesislerinde buluşturdu:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
10 Eylül 2023 - Pazar 09:07
 
Ankara Büyükşehir belediyesi Başkentin muhtarlarını Edremit Akçay tesislerinde buluşturdu:
-Ankara Büyükşehir belediyesi, Muhtarlıklar Dire başkanlığı kanalıyla başkentin ve ilçelerinin muhtarlarını Edremit Akçay, Ankara Büyükşehir belediyesi sosyal tesislerinde buluşturdu.
GENEL Haberi
Ankara Büyükşehir belediyesi Başkentin muhtarlarını Edremit Akçay tesislerinde buluşturdu:

EDREMİT-AKÇAY  (YT)-Ankara Büyükşehir belediyesi, Muhtarlıklar Dire başkanlığı kanalıyla başkentin ve ilçelerinin muhtarlarını Edremit Akçay, Ankara Büyükşehir belediyesi sosyal tesislerinde buluşturdu.

Ankara Büyükşehir belediyesi Muhtarlıklar Daire başkanı Önder Yanmaz, başkanlığında Başkent Muhtarlar federasyonu Genel Başkanı Muammer Köksal ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte çok sayıda muhtar, yine Ankara Büyükşehir belediyesinin Akçay’da bulunan Sosyal tesislerinde buluştu.

Bu gün Sabahleyin Ankara BB Muhtarlıklar Dire başkanı Önder Yanmaz, muhtarlarla bir araya gelerek, burada toplanmalarının ve bir kaynaşma sağlamalarının önemine değindi.

Muhtarlıklar Daire başkanı Önder Yanmaz, buluştukları tesisin yıllar öncesi Ankara Büyükşehir belediyesi tarafından yapıldığını ve niçin kullanılacağı nasıl hizmet vereceği konusunda muhtarların görüşlerinin alınacağını kaydetti.

Ankara Büyükşehir Belediye başkanı Mansur Yavaş, tüm muhtarları selamladı:

Muhtarlar, kendilerini Edremit Akçay, tesislerinde buluşturan Ankara Büyükşehir belediye başkanına, Muhtarlıklar Daire Başkanı Önder Yanmaz’ın canlı olarak telefonla bağlanması akabinde teşekkürlerini bildirdi.

Muhtarlıklar Dire Başkanı Önder Yanmaz, yapılan değerlendirme toplantısının akabinde, bu vatanı bize vatan kılan Çanakkale’yi geçilmez yapan, ecdadımızın yattığı ve Canakkale gezisi ve Akçay çevresi gezilecek görülecek yerlere götürerek gezide bulunduracaklarını ifade etti.

Ankara Büyükşehir belediyesi, Edremit Akçay’da bulunan bu tesisin, yıl boyunca ne şekilde kullanılması, sosyal tesisten kimlerin yararlanması için yine muhtarlardan görüş alacaklarını söyledi.

Ankara Büyükşehir belediyesine sonsuz teşekkürler:

Başkent Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Beypazarı Muhtarlar Derneği başkanı Muammer Köksal, muhtarları Balıkesir ili Edremit İlçesi Akçay’da bulunan Ankara BB sosyal tesislerinde buluşturan Ankara Büyükşehir belediyesi belediye başkanı Sayın Mansur Yavaş’a ve Muhtarlıklar Dire başkanı Önder Yanmaz’a teşekkürlerini bildirdiğini söyledi.

Başkent Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Köksal, şu ifadelere yer verdi:

“Muhtarlarımızla birlikte Akçaya’a geldik ve burada Muhtarlıklar Daire başkanımız Sayın Önder Yanmaz, bir toplantı düzenledi. Gayet güzel oldu. Bizlerde muhtarlar olarak Ankara BB’sinin Edremit Akçay’da bir sosyal tesisinin bulunduğunu böylece öğrenmiş olduk ve geldik burada bir kaynaşma sağladık.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ankara, Büyükşehir, belediyesi, Başkentin, muhtarlarını, Edremit, Akçay, tesislerinde, buluşturdu:,
Yorumlar
Haber Yazılımı