AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Leyla Sahin Usta, seçim bölgesinde teşekkür ziyaretinde:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
16 Mayıs 2023 - Salı 17:02
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Leyla Sahin Usta, seçim bölgesinde teşekkür ziyaretinde:
-AK Parti Genel Başkan yardımcısı, Ankara 3 bölgeden milletvekili seçilen Leyla Şahin Usta, seçim bölgesi ilçelerden Beypazarı’na gelerek teşekkür ziyaretlerinde bulundu.
SİYASET Haberi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Leyla Sahin Usta, seçim bölgesinde teşekkür ziyaretinde:

BEYPAZARI  (YT)-AK Parti Genel Başkan yardımcısı, Ankara 3.bölgeden milletvekili seçilen Leyla Şahin Usta, seçim bölgesi ilçelerden Beypazarı’na gelerek teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

AK Parti Genel başkan yardımcısı, Ankara 3. Bölge milletvekili Leyla Şahin Usta’nın Beypazarı İlçesine gelerek seçmenlere teşekkür ziyaretine AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz, AK Parti Kadın Kolları başkanı Sabriye Yılmaz, belediye başkanı Tuncer Kaplan, Belediye başkan yardımcısı Osman Karadede, AK parti GençlikKolları başkanı ve Basın sorumlusu Halil Etili ile bazı partililer katıldı.

AK Parti Genel başkan yardımcısı Usta ve beraberinde ilçe başkanı Belediye başkanı birlikte çarşı içerisinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak, seçimlerde verdikleri destek dolayısıyla teşekkürlerini bildirirken,28 Mayıs gününde de destek beklediklerini ifade etti

AK Parti genel Başkan Yardımcısı Ankara 3. Bölgeden Milletvekili seçilen Leyla Şahin Usta, AA’ Muhabirine şunları söyledi.

“14 Mayıs seçimlerimiz tamamladık. Melis seçimleri tamamlamamızın sevinci ve mutluluğuyla, AK Parti olarak, Cumhur ittifakı olarak, Meclisteki temsil oranımız oldukça iyi. Bu vesileyle Beypazarı’na gelip, hem AK Parti hem de Cumhur ittifakı olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza vermiş oldukları destek ve oyları için teşekkür ettik. Esnaf ziyaretlerimizi yaptık. Şimdi de teşkilatımızla da bir araya geleceğiz. Bu vesileyle bütün Beypazarı Halkına teşekkür ediyorum. İnşallah 28 Mayıs’ta da Sayın Cumhurbaşkanımızın 2. Tur seçimlerini tamamlayarak, durmak yok yola devam diyeceğiz ve ülkemizin bizi bekleyen hizmetlerine bismillah diyerek devam diyeceğiz.”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Leyla Sahin Usta, seçim bölgesinde teşekkür ziyaretinde: - Birlik Haber Ajansı (birlikhaberajansi.com.tr)

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: AK, Parti, Genel, Başkan, Yardımcısı,, Leyla, Sahin, Usta,, seçim, bölgesinde, teşekkür, ziyaretinde:,
Yorumlar
Haber Yazılımı