29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 99. yılı Kutlamaları Beypazarı İlçesinde çeşitli etkinliklerle başladı.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
28 Ekim 2022 - Cuma 11:58 Bu haber 1421 kez okundu
 
29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 99. yılı Kutlamaları Beypazarı İlçesinde çeşitli etkinliklerle başladı.
-29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarının 99. Yılı etkinlikleri Beypazarı İlçesinde çeşitli etkinliklerle başladı.
GÜNCEL Haberi
29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 99. yılı Kutlamaları Beypazarı İlçesinde çeşitli etkinliklerle başladı.

BEYPAZARI (YT)-  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarının 99. Yılı etkinlikleri Beypazarı İlçesinde çeşitli etkinliklerle başladı.

Beypazarı İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve organize edilen kutlamalar çerçevesinde, bu gün ilk olarak Bisiklet sürüşüyle başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Yılmaz’ın startını verdiği bisikletçiler, Ilıman mevkiinden başladıkları bisiklet sürüşüne, Milli Egemenlik caddesi, Bankalar caddesi ve Alparslan Türkeş bulvarı geçilerek geldikleri Kaymakamlık binası önünde Kaymakam Oktay Erdoğan, Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Emniyet Müdürü Metin Demirci, bisikletçileri karşılarken, burada bisikletçilerin taşıdığı Türk bayrağını Kaymakam Oktay Erdoğan’a sundular.

Kaymakam Oktay Erdoğan burada gençlere, Bisikletçilerden bayrağı alıp, öpmesinin akabinde, bisikletçilere yönelik yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:

“ Cumhuriyetimizin 99. Yılında, yani 100. yılına gireceğimiz bu son günlerde, daha nice 100 yıllar görmenizi Allah’tan temenni ediyorum. Hepinize bu güzel etkinliği katılmanız dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kazasız belasız inşallah bu sporu da bu şekilde devam ettiririz.”

Kaymakam Erdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kutlamaları dolayısıyla Bisikletli gençlere teşekkür ederek, Cumhuriyet bayramlarını kutladı.

Hanlar önü meydanında bulunan 15 Temmuz Demorasi meydanında Atatürk Anıta Çelenkler sunuldu:

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 99. yılı Kutlamaları Beypazarı İlçesinde çeşitli etkinliklerle başladı. - Birlik Haber Ajansı-BHA (birlikhaberajansi.com.tr)

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: 29, Ekim, Cumhuriyet, Bayramının, 99., yılı, Kutlamaları, Beypazarı, İlçesinde, çeşitli, etkinliklerle, başladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı