ÜNLÜ MODACI VE KREAKTÖR AHMET ÖZCEYHAN BEYPAZARI'NDA
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
28 Kasım 2022 - Pazartesi 13:49
 
ÜNLÜ MODACI VE KREAKTÖR AHMET ÖZCEYHAN BEYPAZARI'NDA
-Ankara Üniversitesi Beypazarı M.Y.O,nun Moda tasarımı, Kuyumculuk ve Takı Tasarımı, Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Programları ortaklığında düzenlenen Konferansa ünlü modacı ve Kreaktör Ahmet Özceyhan, konuşmacı olarak katıldı.
KÜLTÜR SANAT Haberi
ÜNLÜ MODACI VE KREAKTÖR AHMET ÖZCEYHAN BEYPAZARI'NDA

 

BEYPAZARI  (BHA)- Ankara Üniversitesi Beypazarı M.Y.O,nun Moda tasarımı, Kuyumculuk ve Takı Tasarımı, Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Programları ortaklığında düzenlenen Konferansa ünlü modacı ve Kreaktör Ahmet Özceyhan, konuşmacı olarak katıldı.

Yüksekokulun A/blok salonunda düzenlenen seminere Yüksekokul müdürü Prof. Dr. Harun Bayraktar ile müdür yardımcıları ve alan sorumluları ile öğrenciler katıldı.

Ünülü modacı Özceyhan, Ankara Üniversitesi gibi Köklü bir üniversitenin öğrencileriyle birlikte olmaktan, onları moda alanında, giyim alanında bilgilendirmekten son derece mutlu olduğunu söyledi.

Ünlü Modacı-Kreatör Ahmet Özceyhan, katılımcılara ve öğrencilere moda üzerine, renk üzerine, uyum üzerine, desenler üzerine ve kesimleri üzerine önemli bilgiler aktarırken, Kumaşta kesimin önemi ve boşa giderilmemesine vurgu yaparak değerlendirilmesinin doğru olacağını aktardı.

Ünlü modacı ve Kreaktör Ahmet Özceyhan, Dünyanın birçok ülkesinde defileler yaptıklarını ve genelde de defilelerde, Türk motiflerini işleyerek öne çıkarmaya çalıştığını kaydetti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÜNLÜ, MODACI, VE, KREAKTÖR, AHMET, ÖZCEYHAN, BEYPAZARI'NDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı